środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Dołącz do klubu medalistów mistrzostw Polski, świata i Europy. Zacznij treningi w Zrywie!

2017-08-26 13:53:37 (ost. akt: 2017-08-26 13:55:52)

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu

Dobiegają końca wakacje, zastanawiacie się jak spędzać aktywnie czas także podczas roku szkolnego? Zapraszamy na treningi do MKS Zryw-Volley Iława.

— To jest ten moment na ciekawe spędzenie wolnego czasu, to chwila na wspaniałą przygodę z siatkówką a być może nawet na rozpoczęcie wielkiej kariery sportowej — mówi Mieczysław Pietroczuk, założyciel i jeden z trenerów w Zrywie.
— Może wśród was są następcy utalentowanych wychowanków Zrywu, reprezentantów Polski, medalistów mistrzostw Polski, świata i Europy — dodaje szkoleniowiec, który w kolejnych zdaniach przybliży klub siatkarski z Iławy.

— Sport kształtuje prawidłowe nawyki tak bardzo potrzebne dla dzieci i młodzieży. Rozwija umiejętności współdziałania z rówieśnikami, tolerancję, asertywność, zasadę fair play, przezwyciężanie trudności, konsekwencję, dyscyplinę, punktualność itp. Wszystkie te cechy przydatne są w późniejszych etapach życia człowieka. W szkoleniu naszych zawodników kładziemy duży nacisk na wychowawcze walory sportu. Od początku sportowej kariery naszych sportowców, na każdym etapie cyklu treningowego monitujemy ich postępy w nauce i wychowaniu. Dołączcie do nas, by rozpocząć swoją wspaniałą przygodę z siatkówką.

Mamy dla Was dobrą radę: dość leniuchowania - pora na Zryw-Volley! — przekonują trenerzy Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk.

Zajęcia dziewcząt i chłopców ruszają już 5 września 2017 roku. Prowadzony jest nabór uczniów szkoły podstawowej (klasy III-VII) oraz gimnazjum (klas II-III).

Zapisy i zajęcia (od 5 września 2017 roku) odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:00 w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.

Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu:
Małgorzata 693 730 038
Mieczysław 601 309 697

Więcej informacji o nas i o klubie znajdziecie na stronie internetowej: www.zryw-volley.com lub na facebook: www.facebook.com/zryw.volley
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages