Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Ekspert Domu Kredytowego Notus S.A. w Iławie radzi

2017-08-25 13:00:00 (ost. akt: 2017-08-25 12:09:03) Artykuł sponsorowany
Paweł Ciechanowski, dyrektor iławskiego oddziału Domu Kredytowego Notus S.A. w Iławie

Paweł Ciechanowski, dyrektor iławskiego oddziału Domu Kredytowego Notus S.A. w Iławie

Autor zdjęcia: Archiwum

Szukasz najlepszego kredytu na sfinansowanie swojego wymarzonego lokum, rozwój firmy lub potrzebujesz gotówki? Przeczytaj koniecznie!


Nowo otwarty oddział Domu Kredytowego Notus S.A. mieści się w prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta, w Rezydencji Stary Spichlerz przy ulicy Jana III Sobieskiego w Iławie. O misji firmy, bezpłatnym doradztwie oraz indywidualnym podejściu do klienta rozmawiamy z dyrektorem placówki Pawłem Ciechanowskim.

Panie Pawle, czy mógłby Pan nam opowiedzieć nam coś więcej o Domu Kredytowym Notus S.A.?
— Dom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych. Po roku funkcjonowania liczba pracowników wzrosła do 65 osób. Nasza firma nie jest związana z żadna grupą finansową ani bankową. Od początku budowana była z udziałem kapitału prywatnego. Obecnie należymy do największych firm rynku doradztwa finansowego. Firma zatrudnia 600 pracowników i współpracowników, którzy pracują w ponad 110 placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Ile kosztuje skorzystanie z porad ekspertów w Państwa oddziale?
— Nic! Nasze porady są bezpłatne dla klientów. Klient nie jest w żaden sposób obciążony kosztami. Nasze usługi są dla klienta bezpłatne na każdym etapie współpracy ponieważ wynagrodzenie naszych ekspertów pokrywa bank, w którym klient ostatecznie wypłaci kredyt. Wynagrodzenie naszego eksperta nie jest doliczane w żaden sposób klientowi. Jesteśmy dla banków jedynie dodatkowym kanałem dystrybucji ich produktów.

Na czym polega Państwa pomoc w otrzymaniu kredytu?
— Spośród szerokiej gamy dostępnych ofert bankowych wyławiamy tą, która jest dla klienta najkorzystniejsza i dostosowana do jego osobistych wymagań. Należy podkreślić, że współpracujemy z 25 najlepszymi bankami na rynku. Zapewniamy klientom maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę transakcji. Dzięki temu oszczędzają oni swój cenny czas. Pomagamy w szybkim i optymalnym sfinansowaniu nieruchomości i jej ubezpieczeniu.
Nasi eksperci są mobilni - możemy spotkać się z klientem w dogodnym dla niego miejscu i czasie. Przede wszystkim jednak zapraszamy do naszego biura w Rezydencji Stary Spichlerz przy ulicy Jana III Sobieskiego w Iławie. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę przy kawie oraz jakże potrzebną w delikatnej dziedzinie finansów dyskrecję, uwzględniając przede wszystkim potrzeby i oczekiwania klienta.
Mamy dostęp do uproszczonych procedur dzięki temu otrzymają Państwo nie tylko szybszy kredyt hipoteczny ale również kredyt na rozwój Swojej firmy. Negocjujemy warunki kredytów z bankami, mając na uwadze dobro klienta. Oszczędzają państwo nie tylko swój czas ale również pieniądze.


Czy każdy ma szanse otrzymać kredyt?

— Potwierdzamy zdolność kredytową naszych klientów ale nie sprawdzamy historii kredytowej w tzw. BIK-u (Biurze Informacji Kredytowej). Oprócz kredytów hipotecznych oferujemy szybkie kredyty gotówkowe oraz kredyty na rozwój firm. Całą biurokrację wykonujemy za klienta. W jednym miejscu mamy dostępne oferty wszystkich najlepszych banków i towarzystw ubezpieczeniowych dzięki temu mamy możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty. Minimalizujemy ryzyko klienta, że nie dostanie finansowania. Możemy wynegocjować lepsze warunki z bankiem, pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Po podpisaniu kredytu istnieje możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.

A co jeśli klient woli sam znaleźć ofertę kredytową, bezpośrednio w swoim banku?
— Zazwyczaj jesteśmy w stanie znaleźć korzystniejsze rozwiązanie dla naszych klientów, wspieramy ich też na każdym etapie kredytu zaczynając od złożenia wniosku do banku, podpisania umowy w naszej obecności, aż po obsługę posprzedażową do samego końca spłaty kredytu.

Proszę nam powiedzieć co wyróżnia Dom Kredytowy Notus S.A. spośród innych pośredników?
— Przede wszystkim nie mamy powiązań kapitałowych z żadną instytucją finansową, naszych doradców wyróżnia wysoka skuteczność i efektywność w wypłatach kredytów, jedna z najwyższych na rynku, która doceniana przez naszych partnerów. Nasi eksperci ds. finansowych są doświadczeni, w razie potrzeby mogą korzystać z wiedzy analityków. Pomagamy także zbudować indywidualny program inwestycyjny klienta. W przyszłości nastawiamy się na współpracę z największymi deweloperami i agentami nieruchomości żeby organizować spotkania biznesowe bezpośrednio w naszym biurze. Zasięg naszego działania obejmuje Olsztyn, Ostródę, Elbląg, Grudziądz, Lubawę.
Siłą firmy jest bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność i profesjonalizm. Solidny fundament działalności Notus S.A. to wszechstronna znajomość rynku i mechanizmów finansowania hipotecznego. Jesteśmy wiarygodni i rzetelni. Audyt Etyczny przeprowadzony przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych (KPF) w 2014r. potwierdził, że nasza firma działa zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk, odnoszących się do doradztwa w zakresie produktów kredytowych.

Dziękujmy za rozmowę.


Znajdź z nami najlepszy kredyt.
Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym ekspertem finansowym w Iławie w Rezydencji Stary Spichlerz przy ulicy Jana III Sobieskiego 14, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00; tel 505 332 925.


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages