Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

A tak bawiliśmy się w sobotnią noc na Balu Jazzowym w Parku Miejskim [FOTORELACJA]

2017-08-14 09:48:50 (ost. akt: 2017-08-14 14:26:18)

Autor zdjęcia: Anita Szymańska

Na Scenie w Parku Miejskim w Iławie odbył się Bal Jazzowy. Na scenie pojawili się Piotr Rodowicz Octet wraz z przyjaciółmi oraz Mańka Druciak i Warszawiaki. 47 Festiwal Jazzu Tradycyjnego na małej scenie prowadził Andrzej Śmigielski.  


12 sierpnia o północy miłośnicy jazzu zebrali się pod sceną w Parku Miejskim w Centrum Miasta w Iławie, by tam świętować 47 Festiwal Jazzu Tradycyjnego. Chłodna noc nie przeszkodziła sympatykom Old Jazz Meeting'u w świętowaniu. Fani szybko ruszyli na parkiet, gdyż muzyka naprawdę porywała nogi do tańca. Podczas ,,Ballu Jazzowego” koncert prowadził Andrzej Śmigielski, znany jako animator kulturowy. Jest także najsłynniejszym dziennikarzem muzycznym z ery rock’n’rolla, który co roku odwiedza nasze miasto. Jako pierwszy wystąpił

Piotr Rodowicz Octet, który jest kontrabasistą. Warto dodać, że w 2006 r. otrzymał nagrodę za wyprodukowanie płyty Seweryn Krajewski Smooth Jazz, która otrzymała status Złotej Płyty od ZPAV. Wraz z Nim wystąpili: Adam Grzelak ( perkusista), koncertował ze znanymi bluesowymi zespołami m.in. Monkey business oraz Blues Mobile. Pięknym głosem słuchaczy oczarowała Laura Godziejewska, którą na początku roku mogliśmy obserwować w programie IDOL,

Jacek Prokopowicz - instrumenty klawiszowe. Współpracował z takimi ludźmi jak Jennifer Batten czy Jarosław Śmietana. Tomasz Grzegorzewski ( instrument dęty ). Gitarzysta pochodził z Los Angeles.

Koncert zakończyła Matina Bocheńska z Grupy Teatralnej Warszawiaki, która znana jest również jako Mańka Druciak. Bal Jezzowy zakończył się w późnych godzinach nocnych.
 
 
Anita Szymańska

 
 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages