Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

II PCHLI TARG – na pożegnanie lata!

2017-08-12 13:00:00 (ost. akt: 2017-08-11 12:35:51)

Zgodnie z życzeniem uczestników pierwszej edycji wydarzenia, za niespełna miesiąc, w sobotę 9 września w godz. 10:00-15:00 na placu przy ul. 1 Maja 5 a, odbędzie się II-gi iławski PCHLI TARG!

Organizatorem ponownie jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie, który wciąż prowadzi zbiórkę pieniędzy na zakup nowego busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Każdy mieszkaniec miasta i okolic będzie mógł sprzedać, kupić lub wymienić książki, artykuły dekoracyjne, meble, starocie, rękodzieło, instrumenty, biżuterię, płyty z muzyką, gry komputerowe, monety, zabawki, ubrania… itp. To świetna okazja na znalezienie prawdziwych skarbów lub praktycznych rzeczy za przysłowiowe grosze!

Pchli Targ działa na zasadzie sprzedaży garażowej. Osoby prywatne, organizacje pozarządowe, grupy i podmioty nie prowadzące działalności gospodarczej, będą mogły spieniężyć niepotrzebne w domu/organizacji rzeczy. Co ważne, jeśli sprzedane rzeczy były nabyte przynajmniej pół roku wcześniej lub cena sprzedaży jest niższa niż cena nabycia, nie trzeba płacić podatku od pieniędzy zarobionych podczas takiej wyprzedaży.

DRODZY MIESZKAŃCY!
Jeśli coś Wam zalega w szafie, w piwnicy, na strychu, chcecie podratować swój budżet domowy, zgłoście się do udziału w II edycji Pchlego Targu! Można to zrobić drogą elektroniczną (wypełniając formularz zgłoszenia oraz dokonując wpłaty 10 zł na konto organizatora) i w ten sposób zagwarantować sobie miejsce lub zgłosić się bezpośrednio w dniu imprezy (ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, organizatorzy nie gwarantują dostępności stanowisk).

Szczegóły, bieżące informacje dotyczące wydarzenia oraz Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: www.psouu.ilawa.pl lub na https://www.facebook.com/psoni.ilawa/


ZAPRASZAMY!
•••• 9 września 2017 r.
godz. 10:00-15:00
Iława, ul. 1 Maja 5 A
(za blokami od jednokierunkowej ulicy Andersa, w sąsiedztwie Przedszkola Nr 5)
tel. 89 649 79 49 w. 27
wtz.ilawa@psouu.org.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages