Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Trzy osoby ratowały dziewczynę. A okazało się, że 21-latka była kompletnie pijana, upadła na chodnik i zasnęła

2017-08-09 14:58:53 (ost. akt: 2017-08-09 15:15:45)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Lubawski policjant jadąc na służbę pomógł 21-latce, która idąc jedną z dróg w powiecie ostródzkim zasłabła i upadła. Okazało się, że była tak pijana, że po prostu zasnęła.

Funkcjonariusz udrożnił drogi oddechowe i do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego wspólnie z innymi kierującymi ułożył kobietę w pozycji bezpiecznej, przez cały czas kontrolując jej stan.

Policjant z Komisariatu Policji w Lubawie st. post. Patryk Budzich jadąc na służbę zauważył leżącą na drodze kobietę. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał się i podszedł sprawdzić co się stało. Podejrzewał, że mogła być uczestnikiem zdarzenia drogowego. St. post. Patryk Budzich sprawdził czynności życiowe kobiety, udrożnił drogi oddechowe, jednak nie było z nią żadnego kontaktu. Po chwili podjechał drugi samochód. Mężczyźni ułożyli kobietę w pozycji bezpiecznej i wezwali służby ratunkowe.  Następnie podszedł kolejny kierowca, który oświadczył, że jest lekarzem. Przeprowadził na miejscu badanie urazowe oraz poinstruował policjanta jak i drugiego mężczyznę jak z rzeczy znajdujących się obok należy wykonać kołnierz ortopedyczny, który następnie założyli kobiecie.
Po badaniu na szczęście okazało się, że nie ma ona urazu kręgosłupa. Mężczyźni przenieśli  kobietę na pobocze i do czasu przyjazdu wezwanej karetki kontrolowali jej stan. Zespół pogotowia przetransportował kobietę do szpitala i jak się później okazało 21 - latce na szczęście nic się nie stało. Okazało się, że młoda kobieta była pod znacznym działaniem alkoholu a kiedy przewróciła się na drodze, nie miała siły już wstać i zasnęła.  

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. wot #2307281 | 83.6.*.* 14 sie 2017 09:18

  "Funkcjonariusz NATYCHMIAST zatrzymał się..." Jutro zrobi coś BŁYSKAWICZNIE, pojutrze NIEZWŁOCZNIE... Policjanci, strażnicy miejscy i niektórzy autorzy nie umieją inaczej!?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. m #2304961 | 83.6.*.* 10 sie 2017 10:06

  zero "kobiecosci"- "bo to zla kobieta byla"

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. trzeżwy #2304407 | 185.102.*.* 9 sie 2017 17:25

  Nie tylko Polak potrafi. Polka też daje radę.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages