Poniedziałek, 23 października 2017. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Jeziorak, Osa i Czarni z awansami do I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski [WYNIKI I PARY]

2017-07-31 11:24:48 (ost. akt: 2017-07-31 14:17:55)
Piłkarzy Jezioraka i Osy znów czeka walka na boisku — na początek w WPP, a potem w lidze

Piłkarzy Jezioraka i Osy znów czeka walka na boisku — na początek w WPP, a potem w lidze

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Podczas weekendu rozegrano rundę wstępną Wojewódzkiego Pucharu Polski, w której reprezentowały nas trzy drużyny. Iławski Jeziorak bez wychodzenia na boisko wywalczył awans, natomiast Czarni Rudzienice — już z nowym trenerem Jarosławem Chodowcem — oraz Osa Ząbrowo pokonały swoich rywali.

W sobotę 5. sierpnia dojdzie do meczów I rundy WPP. W Iławie Jeziorak zmierzy się z Osą Ząbrowo, natomiast w Rudzienicach Czarni podejmą suską Unię (IV-ligowiec na tym etapie dołącza do gry). Zapraszamy już teraz na te spotkania.

WYNIKI RUNDY WSTĘPNEJ WPP SEZON 2017/18
Ossa Biskupiec Pomorski — Czarni Rudzienice 0:2
Gole dla Czarnych: Arkadiusz Karkut, Krystian Wrześniak,
Sokół II Ostróda — Jeziorak Iława 0:3 wo — ostródzianie wycofali się z rozgrywek
Żak Jamielnik — Osa Ząbrowo 0:5
Gole dla Osy: Cezary Dedek x2, Adam Harmaciński x2, Mariusz Wenderski

Pozostałe wyniki
Błękitni Korona Stary Olsztyn Klewki — SKS Szczytno 1:2
Cresovia Górowo Iławeckie — Błękitni Orneta 8:0
Grunwald Gierzwałd — Olimpia Olsztynek 0:2
GLKS Jonkowo — Warmia Olsztyn 1:0
Jurand Barciany — Vęgoria Węgorzewo 0:2
KS Wrzesina — DKS Dobre Miasto 3:4
Barkas Tolkmicko — Polonia Pasłęk 2:10
Jastrząb Ględy — Ewingi Zalewo 0:1
KS Łęgajny — LKS Różnowo 1:7
Olimpia Miłki — Śniardwy Orzysz 1:3
Pojezierze Prostki — Mazur Pisz 3:3 po dogr., karne 1:4
Syrena Młynary — Dąb Kadyny 1:2
KS Wojciechy — Victoria Bartoszyce 1:0
Orzeł Janowiec Kościelny — Omulew Wielbark 4:1
Kormoran Zwierzewo — Płomień Turznica 5:2
Reduta Bisztynek — Granica Bezledy 3:3 po dogr., karne 2:4
Avista Łążyn — Radomniak Radomno 1:2
Lider Złotowo — Delfin Rybno 0:5
MKS Jeziorany — Wilczek Wilkowo 2:4
Polonia Lidzbark Warmiński — Łyna Sępopol 3:1
MKS Ruciane-Nida — Żagiel Piecki odwołany
Start Nidzica — Polonia Iłowo 1:0
Fortuna Gągławki — GKS Stawiguda 0:2
Victoria Rychliki — Huragan II Morąg 2:1
Start Kruklanki — Czarni Olecko 0:8

Pary I rundy (5 sierpnia):
Czarni Rudzienice — Amex-Bączek Unia Susz
Jeziorak Iława — Osa Ząbrowo


Różnowo — Pisa Barczewo
Mazur — Znicz Biała Piska
Szczytno — Tęcza Biskupiec
Dąb — Zatoka Braniewo
Polonia P. — Concordia Elbląg
Śniardwy — Mamry Giżycko
Czarni O. — Rominta Gołdap
Victoria — Pomowiec Gronowo Elbląskie
Vęgoria — Granica Kętrzyn
Polonia L. — MKS Korsze
Delfin — Motor Lubawa
Ewingi — Tęcza Miłomłyn
Ruciane-N./Żagiel — Mrągowia Mrągowo
Stawiguda — Błękitni Pasym
Wilczek — Orlęta Rema Reszel
Orzeł — Start
Olimpia O. — Radomniak
DKS — Cresovia, Wojciechy — Granica B.
Jonkowo — Kormoran

kwk, zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages