Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Dwie młodzieżowe orkiestry zagrają koncert w Porcie Śródlądowym

2017-06-21 17:58:48 (ost. akt: 2017-06-21 18:02:22)
Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Iławy grała już koncert w porcie latem ubiegłego roku

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Iławy grała już koncert w porcie latem ubiegłego roku

Autor zdjęcia: Magdalena Rogatty

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Iławy oraz Szkolna Orkiestra Dęta Bryn z Olso zaprezentują się w trakcie wspólnego koncertu. Odbędzie się on w niedzielę 25 czerwca w... Porcie Śródlądowym w Iławie. Początek godz. 13:00. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

Będzie to drugi występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Iławy w nowym porcie. Pierwszy miał miejsce w lipcu 2015 roku. Jak się okazało - wakacyjna sceneria portu doskonale sprawdziła się wtedy jako miejsce do organizacji wydarzeń kulturalnych. Tym razem iławscy muzycy wystąpią wspólnie ze Szkolną Orkiestrą Dętą Bryn z Oslo w Norwegii, dla których będzie to pierwsza wizyta nad Jeziorakiem.

Tym razem iławscy muzycy wystąpią wspólnie ze Szkolną Orkiestrą Dętą Bryn z Oslo w Norwegii, dla których będzie to pierwsza wizyta nad Jeziorakiem.

W programie koncertu przewidziano utwory muzyki rozrywkowej, filmowej i klasycznej takich kompozytorów, jak Andrew Lloyd Webber, Jacob de Haan Muse, Walker, Mancini, Quincy Jones, Piazzola oraz The Beatles.

Koncert rozpocznie się o godzinie 13:00. Wstęp jest wolny. Występ muzyków obserwować będzie można z głównego pomostu spacerowego. W przypadku niekorzystnej pogody, koncert odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.

Organizatorem koncertu są Starostwo Powiatowe w Iławie, Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 roku w Iławie, Port Śródlądowy w Iławie oraz Towarzystwo Śpiewacze LIRA im. Stefana Wasiaka w Warszawie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages