Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

W sobotę iławski stadion opanują najmłodsze piłkarki i piłkarze. Zapraszamy na turniej skrzatów!

2017-05-26 07:00:00 (ost. akt: 2017-05-25 13:59:34)
Zdjęcie ilustracyjne — tu akurat MiniMundial rozegrany w ramach Memoriału Gaca i Łobockiego w 2015 roku

Zdjęcie ilustracyjne — tu akurat MiniMundial rozegrany w ramach Memoriału Gaca i Łobockiego w 2015 roku

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Młodzieżowa Akademia Piłki Nożnej ITS Jeziorak oraz Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zapraszają na Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej „SKRZAT 2017”.

To rozgrywki zorganizowane oczywiście z okazji zbliżającego się najważniejszego dnia w roku, czyli Dnia Dziecka. Skrzat to najmłodsza kategoria wiekowa w futbolu.

W sobotę (27 maja) po godzinie 10.00 (oficjalne otwarcie) rozpocznie się rywalizacja 23 drużyn z całego województwa, m.in. z Elbląga, Fromborka, Bartoszyc, Lubawy (LAP i Constract). Nie zabraknie także reprezentantów gospodarzy — Jeziorak wystawia do walki trzy drużyny. Właściwie nie walki, tylko zabawy, choć też z drugiej strony jeśli ktoś był na rozgrywkach najmłodszych adeptów piłki nożnej to wie, że są niezwykle emocjonujące.

Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2010 oraz rocznik 2011 i młodsze. Dwie płyty iławskiego stadionu (główna i sztuczna) podzielone zostaną na cztery boiska każda. Koniec turniej zaplanowany jest na godzinę 14.00.
— Dzieci, oprócz samej gry w piłkę, będą mogły skorzystać z atrakcji, które dla nich przygotowujemy. Na naszym stadionie ma się pojawić m.in. wóz strażacki, który będzie można zwiedzić — mówi Marek Witkowski z ICSTiR.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages