Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Policja zatrzymała trzech poszukiwanych. Najdłużej w więzieniu posiedzi 26-latek

2017-05-22 12:59:53 (ost. akt: 2017-05-22 13:03:18)

Policjanci z powiatu iławskiego zatrzymali kolejnych poszukiwanych. Pierwszy z nich przebywał u swojej partnerki a kolejnych dwóch siedziało w domu, kiedy przyjechali po nich funkcjonariusze. Cała trójka trafiła do zakładu karnego.

Iławscy policjanci z zespołu ds. poszukiwań zatrzymali poszukiwanego kiedy ten przebywał w Lubawie. Funkcjonariusze posiadając zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym 26-latka, poprzez rozpytanie rodziny, sąsiadów starali się ustalić miejsce przebywania mężczyzny. Okazało się, że 26-latek mieszka od dłuższego czasu u swojej partnerki. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Mężczyzna był w domu. Funkcjonariusze oświadczyli mu, że jest poszukiwany za zniszczenie mienia. Policjanci zatrzymali mężczyznę, którego przewieźli do zakładu karnego. Tam odbędzie karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejnego poszukiwanego zatrzymali policjanci w gminie Zalewo. Funkcjonariusze, gdy otrzymali zarządzenie o poszukiwaniu 34-latka, najpierw pojechali sprawdzić jego miejsce zamieszkania. Okazało się, że mężczyzna był w domu, zdziwił się obecnością policjantów. Funkcjonariusze oświadczyli mu, że jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności, ponieważ nie opłacił grzywny za popełnione wykroczenia, a było to kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 dni.

Tymczasem policjanci z Iławy pojechali także sprawdzić adres zamieszkania jednego z poszukiwanych. Okazało się, że 59-latek również przebywał w swoim domu. Funkcjonariusze oświadczyli mężczyźnie, że jest poszukiwany, ponieważ nie opłacił grzywny za popełnione wykroczenie, a był to nieobyczajny wybryk. Mężczyzna oświadczył, że nie wiedział, że jest poszukiwany. Policjanci zatrzymali mieszkańca Iławy i przetransportowali go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 dni.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages