Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Sukces uczennic z Gimnazjum nr 2 w wojewódzkiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia

2017-05-19 09:29:21 (ost. akt: 2017-05-19 09:45:47)
W Olimpiadzie oprócz gimnazjalistek sukces odniosła uczennica SSP 2 w Iławie

W Olimpiadzie oprócz gimnazjalistek sukces odniosła uczennica SSP 2 w Iławie

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Wysokie miejsca w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia zajęły uczennice z Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Iławie: Roksana Kłodawska i Oliwia Iwankowska. Sukces odnotowała także uczennica szkoły podstawowej nr 2 Kornelia Lembowicz.

W Olsztynie odbyła się XXV Wojewódzka Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia, zorganizowana przez Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy PCK. Wzięły w niej udział uczennice wyłonione na drodze eliminacji rejonowych ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów i szkół średnich z regionu. W kategorii szkoły podstawowe, pierwsze miejsce zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Iławie Kornelia Lembowicz (nauczyciel przygotowujący do olimpiady – Monika Narwojsz), natomiast w kategorii gimnazja, trzecie i czwarte miejsce zajęły uczennice z Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Iławie: Roksana Kłodawska i Oliwia Iwankowska (nauczyciel przygotowujący do olimpiady – Danuta Tarach).

Uczestnicy olimpiady musieli rozwiązać test z teorii, a wcześniej przeprowadzić akcję prozdrowotną i udokumentować to w postaci prezentacji. Zwycięzcę wyłoniono po zsumowaniu punktów. Warto zauważyć, że Roksana Kłodawska zdobyła identyczną ilość punktów co zwyciężczyni olimpiady, jednak organizatorzy w tym roku za decydujące uznali punkty z testu. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.

Źródło: Gimnazjum nr 1 w Iławie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages