Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Iławski Klub Jeździecki G-RIDE TEAM zalicza kolejne sukcesy!

2017-05-18 17:00:18 (ost. akt: 2017-05-18 16:03:48)

W dniach 24-26 marca odbyły się Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży w Lesznie, w których udział wzięły dwa dzielne kucyki G-RIDE TEAM’u—Szogun i Benetton. Pomimo debiutu w tak poważnych rywalizacjach ich amazonki - Otylia Nastaj i Julia Sistermann spisały się na medal.


Najmłodsze „jagódki" z naszego klubu zarówno w sobotę jak i niedzielę zajmowały w swoich kategoriach wiekowych 1 m-ca ex aequo! Jest to pierwszy sukces na arenie krajowej!

Kolejne tygodnie to rywalizacje za zawodach w Kobylarni i Pasłęku. Reprezentantka G-RIDE TEAM Malwina Kozań i jej waleczny Kamelot zajęli trzykrotnie (!!!) I m-ca, wygrywając tym samym wszystkie konkursy w jakich brali udział.

Natomiast w minioną sobotę tj. 12 maja, w pięknym wiosennym słońcu i równie pięknym otoczeniu, na Zawodach Regionalnych w Pacółtowie cały G-RIDE TEAM zaliczył czyste przejazdy i wyjeżdżał do dekoracji. Lepiej być nie mogło! Wspaniałą formę zawodników podopiecznego Piotra Gębickiego zapoczątkowały kuce. W swojej kategorii pokonały wszystkie parkury bez punktów karnych. Ostatecznie Otylia Nastaj i Szogun zajęli V-m-ce, Julia Sistermann i Benetton m-ce VII.

W kolejnym konkursie Dorota Gębicka i Walia również dwukrotnie zaliczyły bezbłędne przejazdy zajmując m-ce VII. Wisienką na torcie był przejazd w klasie L Malwiny Kozań i Kamelota, którzy brawurowym przejazdem zdeklasowali rywali zdobywając I m-ce .

Zawodnikom, trenerowi oraz rodzicom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Dagmara Omieczyńska - Nastaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages