Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Frednowy podbijają Trójmiasto i anektują Olsztyn

2017-05-18 13:21:59 (ost. akt: 2017-05-18 13:31:12)

Wiosenne wyprawy uczniów frednowskiej szkoły. Program aktywizujący ciało, ducha i komórki mózgowe. Wycieczkowa pogoda. Wspaniałe wrażenia.


Przeczekawszy wszelakie wiosenne kaprysy pogodowe uczniowie SP Frednowy postanowili wyruszyć w świat na poszukiwanie wiosennej przygody. Klasy młodsze wybrały się do Gdańska i Sopotu, a „szóstaki” postanowiły po raz ostatni w tej szkole skorzystać z uroków stolicy regionu, czyli Olsztyna. Obie trasy przewidywały moc atrakcji. Klasy I-IV w Hewelianum odwiedziły Laboratorium Pana Kleksa, kreatywny plac zabaw oraz Loopy’s World, a spotkanie z Bałtykiem i odwiedziny w McDonald’s zakończyły wyprawę.
Klasa VI w swoim programie przewidziała:
Zwiedzanie Starego Miasta w Olsztynie, rozpoczęte od przejścia przez Wysoką Bramę, następnie "spotkanie" z Kopernikiem, potem zejście do parku, gdzie można było podziwiać architekturę olsztyńskiego Zamku Kapituły Warmińskiej.
Chwilę rozrywki na placu zabaw.
Lekcję wychowania fizycznego w Parku Trampolin. Obie grupy bawiły się świetnie. Pogoda dopisała znakomicie. Humory też. Zarówno najmłodsi jaki i najstarsi na długo zapamiętają uroki obu wypraw. Wychowawcy są dumni ze wzorowego zachowania się swoich pupilków w dużych miastach. Dzieciarnia z maleńkiej miejscowości pokazała, że świetnie umie się bawić i żadne metropolie im nie są straszne…. Wycieczkowiczom nie tylko przybyło wiedzy i umiejętności, ale również poprawili swoją formę fizyczną, do czego się przyczynił niezwykle aktywizujący program obu tras.


B. FlisPolub nas na Facebooku:

Źródło: Frednowiak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages