Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Wyszedł z więzienia i zapomniał, że nie może zbliżać się do żony

2017-05-06 14:45:51 (ost. akt: 2017-05-06 17:27:55)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 60 – latkowi. Mężczyzna po opuszczeniu zakładu karnego przyszedł do swojego domu, jednak zapomniał, że ma orzeczony sądowy zakaz zbliżania się do żony oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o złamaniu zakazu sądowego.

Okazało się, że 60- latek właśnie wyszedł z zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za znęcanie się nad swoją żoną. Mieszkaniec Iławy postanowił wrócić do domu, mimo że kilka miesięcy wcześniej sąd, oprócz kary pozbawienia wolności, zakazał mu również zbliżać się do żony na odległość nie mniejszą niż 30m. Nakazał również opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie na okres 4 lat.

Pokrzywdzona przedstawiła policjantom wyrok sądowy. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienia oraz przesłuchali kobietę. W związku z zaistniałą sytuacją 60-latek musiał opuścić mieszkanie. Udał się do ośrodka dla osób bezdomnych.

Mężczyzna za niestosowanie się do sądowego zakazu będzie tłumaczył przed sądem. Kodeks karny za ten czyn przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. 

(jk/rj)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (14) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. wyborca #2239461 | 94.221.*.* 7 maj 2017 18:38

  W normalnym kraju tzn.np.W Niemczech przed wyjściem z zakładu karnego wszystko miał by zapewnione czyli mieszkanie socjalne na początku socjal na godne życie itd.Ale w POLSCE po 90 roku chapali czyli kradli KOLESIE od okrągłego stołu i nie interesuje ich jakiś obywatel który opuszcza zakład karny system taki zbudowali że praktycznie ten nieszczęście zranił tam znów trafi a państwo będzie miesięcznie ponosić koszty 3 tysiące złotych na wolności niema szans ta taka pomoc to jest zamyślony system który stworzył układ PO PSL i innych Zlodzieji ważne jest samemu się nachapac a biedny naród do rynsztunku dlatego największą grupę jako bez domni w Niemczech stanowią POLACY bo mają opiekę medyczną żywność to co im potrzebne do przeżycia!!!!!W POLSCE idzie na LEPSZE ale najpierw trzeba wyeliminować te siły które piją Polską krew gminy powiatu wszystko skorumpowane beton który dba o swoje interesy samobójstwa młodych ludzi skąd to się bierze !!!!!!Czas na dobrą zmianę!!!!No.Prezydent Gdańska zapomniał ogonie ile ma mieszkań jest PO !!!!!!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Janusz-ojciec Brajana,Dżesiki,Ala iDelfiny #2239275 | 83.9.*.* 7 maj 2017 14:42

   Znam delikwęta. Siedział w zakładzie w iławie.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Olsztynianin #2238936 | 94.254.*.* 6 maj 2017 23:03

    A glabie powiesz co ma do tego PiS? Kolega chyba za dużo tej telewizji ogląda potem takie bzdury do głowy przychodzą masakra :/ WINCYJ TVNU WINCYJ. .. idiota! !

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Debile PiSowskie prawo #2238692 | 178.235.*.* 6 maj 2017 15:36

    To ja się pytam Gdzie on miał pójść po wyjściu z więzienia?? Proszę nie pisać że co mnie to obchodzi itp itd. Piszę te pytanie poważnie. Poszedł tam, bo gdzie miał pójść? Czy to Ziobrę i sp z oo interesuje? Może nie ma innej rodziny... A chciał najzwyczajniej gdzieś pójść na te parę dni po wyjściu z więzienia. Jakoś się ogarnąć. Przecież nie poszedł tam robić komuś krzywdy. Łajza dałby mu zupy chociaż a nie dzwonił na Policję. Dodam. Zrobił coś kiedyś źle, ale swoje odsiedział. Tak? Co wezwana Policja mu zaproponowała? Areszt? Więzienie? Q..a Polskie prawo. On ma już 60 lat. To jest znęcanie się nad człowiekiem! Trybunał Konstytucyjny wałkowali 2 lata... A może trzeba było się właśnie takimi ludzkimi problemami?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (8)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages