Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Oczekiwania dyrektora ZK Iława to zwłaszcza należyta współpraca oraz stały przepływ informacji

2017-04-24 09:53:57 (ost. akt: 2017-04-24 10:07:16)
Nowym dyrektorem Zakładu Karnego w Iławie został major Jarosław Stawski (z lewej strony). Na zdjęciu z dyrektorem generalnym Służby Więziennej gen. Jackiem Kitlińskim, który dokonał oficjalnej nominacji

Nowym dyrektorem Zakładu Karnego w Iławie został major Jarosław Stawski (z lewej strony). Na zdjęciu z dyrektorem generalnym Służby Więziennej gen. Jackiem Kitlińskim, który dokonał oficjalnej nominacji

Autor zdjęcia: SW

Od 15 kwietnia br. Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński powierzył mjr. Jarosławowi Stawskiemu pełnienie obowiązków na stanowisku dyrektora Zakładu Karnego w Iławie. Mjr. Stawski to dotychczasowy zastępca dyrektora jednostki.

Pierwsza odprawa kierownictwa pod nowym dowództwem już za nami. Jako priorytety w swej pracy obecny dyrektor wskazał bezpieczeństwo jednostki, oddziaływania resocjalizacyjne oraz sfinalizowanie budowy hali produkcyjnej na terenie zakładu karnego.

Aktualna sytuacja, stan dotychczasowo zrealizowanej modernizacji, ocena stanu bezpieczeństwa, oddziaływania resocjalizacyjne, a zwłaszcza realizacja programu „Praca dla więźniów” to główne tematy poruszone podczas odprawy kierownictwa Zakładu Karnego w Iławie dniu 14 kwietnia 2017 roku. Oczekiwania pana dyrektora to zwłaszcza należyta współpraca oraz stały przepływ informacji między poszczególnymi pionami służby.

W odprawie udział wziął także przewodniczący zarządu terenowego NSZZ FiPW przy Zakładzie Karnym w Iławie Edward Jasik, który stwierdził:
- Poprzeczka została wysoce podniesiona przez poprzednika i dorównać mu nie będzie łatwo, ale mamy nadzieję, że podniesie się ona jeszcze wyżej.

Major Jarosław Stawski związany jest z Zakładem Karnym w Iławie od początku swojej służby, tj. od 19 lat i 10 miesięcy. Był wielokrotnie awansowany, miał sposobność pełnić służbę w dziale ochrony oraz dziale penitencjarnym, a od 2016 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora.

Tekst i zdjęcia: kpt. Magdalena Socha

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages