Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Maraton MTB Wyścig Pięciu Jezior — to już w najbliższą niedzielę

2017-04-21 10:24:16 (ost. akt: 2017-04-21 11:03:11)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Przed miłośnikami ścigania na rowerach w warunkach trudnych bardzo ciekawa impreza. W najbliższą niedzielę (23. kwietnia) w lasach na południe od Iławy odbędzie się maraton kolarstwa górskiego pt. "Wyścig Pięciu Jezior".

Oto kilka informacji, które na swojej stronie zamieścili organizatorzy z Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.
"Wyścig Pięciu Jezior to wspaniała przygoda dla osób kochających rywalizację na rowerach górskich wśród lasów i jezior mazurskiej przyrody. Trasa wyścigu zaczyna się i kończy w Iławie. Mieście, które słynie z wielu ścieżek rowerowych.

Organizatorem wyścigu jest Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, które swoje ogromne doświadczenie w organizacji imprez przenosi na łono natury i wraz z Nadleśnictwem Iława stwarza warunki do dobrego ścigania przy pięciu jeziorach takich jak Jezioro Zielone, Jezioro Radomno, Jezioro Czerwone, Jezioro Brzozy oraz Jezioro Głębokie.

Opis tras
Malownicza trasa po iławskich lasach i wokół jezior. Start i meta znajduje się przy stacji Duet na ul. Lubawskiej. Trasa biegnie duktami leśnymi Nadleśnictwa Iława oraz drogami gruntowymi Gminy Wiejskiej Nowe Miasto Lubawskie. Trasa posiada kilka górek, z którymi nie jeden z was będzie miał ostrą przeprawę a inni będą zmuszeni podejść na pieszo. Po drodze spotkacie także wg nas najpiękniejszy odcinek trasy, gdzie będziecie mogli przejechać przez most nad jeziorem Radomno."

TRASA MARATONU MTB
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages