Poniedziałek, 28 maja 2018. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Przekroczył prędkość-stracił prawo jazdy

2017-04-21 11:57:09 (ost. akt: 2017-04-21 11:02:43)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Policjanci z iławskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 50 - letniemu mężczyźnie, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego. Mowa o mieszkańcu Malborka, kierowcy nissana.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za rażące przekroczenie  (powyżej 50 km/h) dopuszczalnej prędkości  w obszarze zabudowanym przewiduje się zatrzymanie dokumentu prawa jazdy w trakcie przeprowadzanej kontroli drogowej. Tak właśnie dokument uprawniający do kierowania samochodem stracił kolejny kierujący na terenie powiatu iławskiego.

Mężczyzna jechał nissanem w miejscowości Chełmżyca kiedy to policjanci iławskiej drogówki, zatrzymali go do kontroli drogowej. Oświadczyli, że jechał z prędkością 109  km/h w obszarze zabudowanym. W trakcie kontroli funkcjonariusze ustalili, że kierowcą nissana jest 50 – latek. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna ukarany został przez policjantów mandatem oraz  punktami karnymi. Funkcjonariusze drogówki  za trzymali także prawo jazdy mieszkańcowi Malborka.

KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages