Piątek, 17 listopada 2017. Imieniny Grzegorza, Salomei, Walerii

Krajobraz po piłkarskim weekendzie — przegląd wyników i tabel od IV ligi do B klasy

2017-04-18 12:00:06 (ost. akt: 2017-04-18 13:09:30)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Runda wiosenna sezonu piłkarskiego 2016/17 rozbujała się na dobre. W ostatni weekend, a właściwie w piątek i sobotę (14-15 kwietnia) grały już wszystkie ligi, w których występują nasze drużyny z Susza, Wikielca, Rudzienic, Iławy, Ząbrowa, Ulnowa, Frednowych, Kisielic i Szymbarka. Duże emocje czekają nas w następnej serii: Rolimpex GKS i Jeziorak rozegrają na swoich boiskach mecze z wiceliderami z Białej Piskiej i Gierzwałdu, czyli z rywalami w walce o awans.

IV LIGA
Amex Bączek Unia Susz — GKS Wikielec 2:1 (2:0)
1:0 — Karczewski (15), 2:0 — Kowalczyk (42), 2:1 — Łukasik (60)
Więcej na temat derbowego pojedynku TUTAJ

POZOSTAŁE WYNIKI 21 KOLEJKI
Znicz Biała Piska — Mamry Giżycko 2:0 (2:0)
1:0 — Kossyk (21), 2:0 — Adamiec (41)
Omulew Wielbark — MKS Korsze 2:2 (1:0)
1:0 — Murawski (2 karny), 2:0 — Domżalski (67), 2:1 — Sawicki (72), 2:2 — Trafarski (90+3); czerwona kartka: Gąsiorowski (90+4, Korsze, za drugą żółtą)
Zatoka Braniewo — Orlęta Reszel 0:0
Błękitni Orneta — Stomil II Olsztyn 0:1 (0:1)
0:1 — Szewczyk (22)
Mrągowia Mrągowo — Rominta Gołdap 1:1 (0:1)
0:1 — Prusinowski (7), 1:1 — Michałowski (90); czerwona kartka: Molski (90+4, Rominta, za faul)
Tęcza Biskupiec — Delfin Rybno 1:1 (1:1)
1:0 — Różowicz (12), 1:1 — Łukaszewski (30 karny); czerwone kartki: Francuz (30, Tęcza, za faul taktyczny), Zasadzki (80, Delfin), Chabera (90, Tęcza, obaj za drugie żółte)
Warmiak Łukta — Granica Kętrzyn 0:3 vo

PO 21 KOLEJKACH


1.Wikielec4962:28

2.Znicz4051:29

3.Korsze4043:27

4.Unia3740:28

5.Rominta3755:24

6.Zatoka*3240:33

7.Granica*3239:29

8.Błękitni3034:35

9.Stomil II2735:43

10.Mamry*2746:35

11.Tęcza2733:36

12.Mrągowia*2626:29

13.Delfin2333:52

14.Orlęta2228:44

15.Omulew1219:58

16.Warmiak821:75


* Mecz mniej.
Warmiak wycofał się.

KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Czarni Rudzienice
— Czajkowski Radomniak Radomno 2:0 (0:0)
1:0 — Szymański (55), 2:0 — Suchocki (65 karny)

POZOSTAŁE WYNIKI 21 KOLEJKI
Warmia Olsztyn — GKS Stawiguda 2:0 (1:0)
1:0 — Pilipienko (33), 2:0 — Smoliński (73)
Tęcza Miłomłyn — Syrena Młynary 5:1 (1:0)
1:0, 2:0 — Łukasiak (12, 70), 3:0 — Kiljański (80), 4:0 — Oliwa (85), 4:1 — Perban (90+2), 5:1 — Leśnicki (90+5)
Ewingi Zalewo — Polonia Pasłęk 4:1 (2:0)
1:0 — Buder (7), 2:0 — Kamiński (40), 3:0 — Buder (55), 4:0 — Kamiński (87), 4:1 — Lender (90+3)
Fortuna Gągławki — Olimpia Olsztynek 0:4 (0:2)
0:1 — Ożóg (7), 0:2 — Stankiewicz (25), 0:3 — Dobroński (57), 0:4 — Pechta (81)
Kormoran Zwierzewo — Orzeł Janowiec Kościelny 1:3 (1:1)
1:0 — Śnieżawski (15), 1:1 — Szypulski (35), 1:2 — Małecki (57), 1:3 — Szypulski (74)
Start Nidzica — Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie 3:4 (2:3)
1:0 — Walkiewicz (9), 1:1 — Wierzba (14), 1:2 — Zaborny (26), 1:3 — Waga (32), 2:3 — Bróździński (42), 2:4 — Ciesielski (65 karny), 3:4 — Mydlarz (90+2)
Polonia Iłowo — KS Mroczno 2:1 (1:1)
1:0 — Pieckowski (27), 1:1 — Englert (42), 2:1 — Kruszyński (72)

PO 21 KOLEJKACH

1.Pomowiec5868:26

2.Radomno3961:39

3.Tęcza3942:27

4.Kormoran3249:45

5.Orzeł3137:30

6.Ewingi3143:36

7.Stawiguda3142:41

8.Warmia3132:33

9.Olimpia3048:46

10.Polonia I.3037:38

11.Mroczno2637:46

12.Czarni2432:34

13.Fortuna2438:51

14.Polonia P.2242:43

15.Start2042:45

16.Syrena414:84



A KLASA (gr. 4)
Iskra Narzym — Orzeł Ulnowo 3:1
Osa Ząbrowo — LZS Mszanowo 6:0
Grunwald Gierzwałd — GKS LZS II Wikielec 5:1
Wel Lidzbark Welski — Jeziorak Iława 1:3
Więcej na temat meczów naszych drużyny TUTAJ

POZOSTAŁE WYNIKI 13 KOLEJKI
Zamek Kurzętnik — Gmina Kozłowo 5:0
Lider Złotowo — Ossa Biskupiec 0:3

PO 13 KOLEJKACH

1.Jeziorak3658:7

2.Grunwald2935:13

3.Osa2421:12

4.Wel2324:21

5.Ossa2032:27

6.Zamek1834:27

7.Lider1617:29

8.Mszanowo1413:33

9.Gmina148:20

10.Orzeł1015:25

11.GKS II718:45

12.Iskra715:31



B KLASA (GR. 4)
Olimpia Kisielice
— Avista Łążyn 1:1
GKS Zamek Szymbark — Mewa Smykowo 3:2

POZOSTAŁE WYNIKI 12 KOLEJKI
Iskra Smykówko — Jordan Kazanice 1:0
Żak Jamielnik — Wicher Gwiździny 0:6

PO 12 KOLEJKACH

1.Wicher3664:5

2.Avista2337:25

3.Jordan2219:14

4.Iskra1725:22

5.Olimpia1721:17

6.Żak1216:27

7.Zamek813:32

8.Mewa311:64



kwk, zico,
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. PISMAKI! #2225339 | 78.88.*.* 18 kwi 2017 19:03

    Nie ma Lidzbarka Welskiego jest Lidzbark!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages