Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Bezpiecznie na lądzie i wodzie. Nowy pomysł na powitanie sezonu w porcie

2017-04-16 12:00:00 (ost. akt: 2017-04-14 15:20:39)

Nietypowo, ale praktycznie w tym roku powitany zostanie sezon turystyczny w Porcie Śródlądowym w Iławie. Jeszcze w kwietniu odbędą się tam dwa otwarte spotkania, popularyzujące bezpieczeństwo na lądzie i wodzie.

W czwartek 20 kwietnia odbędzie się spotkanie "Nie traćmy głowy na rowerze. Jak jeździć bezpiecznie?". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a w rolę eksperta wcieli się sierż. szt. Mariusz Orczykowski. Tydzień później - 27 kwietnia - o tej samej porze rozpocznie się spotkanie "Nie traćmy głowy na wodzie. Jak pływać bezpiecznie?". Poprowadzi je sierż. szt. Sławomir Michalak, który pełni jednocześnie funkcję prezesa iławskiego WOPR-u.

Oba spotkania odbywać się będą w sali konferencyjnej portu. Wstęp na nie jest wolny, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką, oba spotkania transmitowane będą na żywo w Internecie. Widzowie będą mogli zadawać pytania, na które - w miarę możliwości - uzyskają odpowiedź od ekspertów.
Transmisja realizowana będzie na fanpage portu pod adresem: facebook.com/portilawa.


Organizatorem wydarzenia są Port Śródlądowy w Iławie, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Iławie, Komenda Powiatowa Policji w Iławie oraz Iławskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages