Jeziorak pokonał Ewingi, już na naturalnej murawie [ZDJĘCIA]

2017-03-13 11:02:11(ost. akt: 2017-03-13 11:39:53)
Fabian Wieliczko, trener (i bramkarz jednocześnie) drużyny z Zalewa miał do swych zawodników dużo pretensji za postawę w meczu z Jeziorakiem

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Pierwszy w tym roku sparing na normalnym boisku rozegrali piłkarze A-klasowego Jezioraka Iława. W Szymbarku pokonali 4:1 Ewingi Zalewo (klasa okręgowa).
Jeziorak Iława — Ewingi Zalewo 4:1 (3:0)
Bramki: Figurski 5, 31, Borkowy 38, Madej 73 (k) - Kamiński 71

JEZIORAK: Sobiech — Kowalski, Kaszlewicz, Słomski, Krajewski, Parulis, Kuchnik, Madej, Figurski, Galas, Borkowy. Zagrali także: Szramka, Łukaszewski, Ćwikliński, Burny, Święty, Witkowski, Wojenkowski

Do przerwy zespół Jezioraka prowadził dość wyraźnie. W 71 minucie goście strzelili honorowego gola, a wynik spotkania ustalił w 73 min Daniel Madej zdobywając bramkę po rzucie karnym.