Sparta udzieliła Jeziorakowi lekcji futbolu [ZDJĘCIA]

2017-03-06 11:02:28(ost. akt: 2017-03-06 11:11:47)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Za liderem grupy 4. warmińsko-mazurskiej A klasy kolejny mecz testowy. Tym razem na swoim terenie Jeziorak mierzył się z IV-ligową Spartą Brodnica.
Jeziorak Iława – Sparta Brodnica 0:3 (0:1)

JEZIORAK: Sobiech — Kowalski, Kressin, Ostanek, Kaszlewicz, Parulis, Madej, Galas, Figurski, Krajewski, Kuchnik.
Rezerwa: Szramka, Burny, Ćwikliński, Borkowy, Witkowski, Wojenkowski.

Dobrej lekcji futbolu udzieliła brodnicka Sparta ekipie Jezioraka. Goście wygrali zasłużenie 0:3 z ekipą grającego trenera Wojciecha Figurskiego.

Iławianie do przerwy toczyli wyrównany pojedynek, przegrywali tylko 0:1. Pierwsza bramka padła w 10 minucie. W 34 min iławianie mogli wyrównać za sprawą duetu Krajewski - Kuchnik, ale piłka wyszła na aut.

Po przerwie już w 47 minucie gości podwyższyli wynik na 0:2, a rezultat spotkania ustalili w 82 minucie meczu zdobywając trzeciego gola. Sparta zaprezentowała dojrzalszy futbol.