Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Po raz kolejny w komendzie powiatowej policji w Iławie „poleje się” krew

2017-03-03 11:18:01 (ost. akt: 2017-03-03 10:24:15)

Autor zdjęcia: materiały KPP Iława

Akcja zbiórki tym razem związana jest z Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, których święto zostało ustanowione na dzień 1 marca na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie niepodległości naszego kraju.

Funkcjonariusze z garnizonu warmińsko-mazurskiej policji, by oddać hołd tym żołnierzom, biorą aktywny udział w akcji krwiodawstwa „SpoKREWnieni służbą”, nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

•••
W czwartek 9 marca b.r. policjanci z Iławy oraz pracownicy cywilni iławskiej komendy po raz kolejny oddadzą honorowo krew w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”, której celem jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym i "przelanie" własnej krwi w szczytnym celu.

Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie przy ul. Wiejskiej. Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie tego cennego leku od policjantów, pracowników cywilnych i wszystkich chętnych.

Akcja na terenie garnizonu warmińsko-mazurskiego potrwa kilka tygodni, a rozpoczęła się z początkiem marca – w Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Chętnych do udziału w akcji oddania krwi zapraszamy z dowodem osobistym lub Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi do budynku iławskiej policji. Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi. Mile widziane są również wszystkie osoby spoza środowiska policyjnego chcące pomóc.

źródło: KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages