Taekwondo: Medale zdobyte w Olsztynku są dobrym prognostykiem przed mistrzostwami Polski

2017-03-01 08:42:56(ost. akt: 2017-03-01 08:48:17)
Daniel Niedźwiecki na najwyższym stopniu podium w rywalizacji w light contact (-42kg)

Autor zdjęcia: archiwum klubu

Dwanaście medali zdobyła ekipa sekcji sportów walki ITS Jeziorak Iława podczas Otwartego Pucharu Polski Północnej w Taekwondo. Zawody odbyły się w Olsztynku, udział w nich wzięło 226 zawodników z 16 klubów, w tym 13-to osobowa drużyna z Iławy.
Trener iławskiej sekcji, Krzysztof Obrębski, zwraca uwagę na udany debiut swoich najmłodszych podopiecznych z grupy dzieci.
Zofia Kowalewska wywalczyła brąz w technikach szybkościowych, natomiast Daria Grodnicka i Marcel Gęstwicki także zdobyli brązowe medalem, tyle że w układach formalnych — wymienia szkoleniowiec. Starsi zawodnicy także nie zawiedli, o czym świadczy lista medali (publikujemy poniżej).

— Wielkie gratulacje dla zawodników i podziękowania dla rodziców za udział w imprezie. Dla kilku iławian był to sprawdzian formy przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się w połowie marca w Krakowie. Bardzo dobrą dyspozycję pokazali Kacper Obrębski i Daniel Niedźwiecki, wygrywając zdecydowanie swoje walki — podsumowuje trener Obrębski.