Piątek, 20 października 2017. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podsumowanie sportu w Iławie — zobacz zdjęcia z uroczystości, poznaj nagrodzonych

2017-02-27 11:32:55 (ost. akt: 2017-02-27 11:40:46)
Na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć pływaczek i pływaków iławskiej Orki

Na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć pływaczek i pływaków iławskiej Orki

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Burmistrz Iławy Adam Żyliński na uroczystym podsumowaniu roku sportowego 2016 wręczył nagrody-statuetki, dyplomy-wyróżnienia oraz stypendia sportowe dla najlepszych sportowców z Iławy w 2016 r.

Do wydarzenia doszło w piątek 24. lutego. Impreza była zorganizowana przez Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.



WYRÓŻNIENIA
Maciej Korpalski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Marcel Gogolev (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwon-do)
Marcel Solis (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwon-do)
Igor Tasarz (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwon-do)
Jakub Kukuła (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwon-do)
Natalia Karbowska (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwon-do)
Mikołaj Obrębski (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwon-do)
Natalia Korobczyc (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwon-do)
Mateusz Krajewski (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Agata Mijas (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Oliwier Zielski (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Jakub Rutkiewicz (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Michał Łyziński (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Mikołaj Musiński (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Szymon Koszczka (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Patryk Furmanek (SSW MOS Iława)
Alicja Michalewska (SSW MOS Iława)
Jan Klinicki (SSW MOS Iława)
Marianna Dorociak (IKS Morena Iława)
Małgorzata Kasprzycka (IKS Morena Iława)
Wioletta Zarzecka (IKS Morena Iława)
Zdzisław Bazydło (IKS Morena Iława)
Roman Jagodziński (IKS Morena Iława)
Agnieszka Smoła (IKS Morena Iława)
Jan Smoła (IKS Morena Iława)
Grażyna Kamińska (IKS Morena Iława)
3 miejsce podczas Drużynowych Mistrzostw polski w Strzelectwie Laserowym oraz 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w kajakarstwie Osób Niewidomych i Słabowidzących;

NAGRODY ZAWODNICY
Kacper Obrębski (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwondo)
Jakub Zalewski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Bartosz Zalewski (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Pola Dzik (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Martyna Głąbińska (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Natalia Urbańska (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Liliana Kukiełka (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Filip Rybiński (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Maciej Jacuński (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Michał Jonowski (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Kuba Butrykiewicz (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Patryk Jakubczyk (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Janusz Ciarczyński (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Jakub Bogusiewicz (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Maciej Kapciński (Klub Wioślarski WIR Iława)
Nikodem Fiałkowski (Klub Wioślarski WIR Iława)
Krzysztof Białaś (SSW MOS Iława)
Aleksandra Tomaszewska (MKS Zryw - Volley Iława)
Wiktoria Stępień (MKS Zryw - Volley Iława)
Natalia Mejka (MKS Zryw - Volley Iława)
Kamila Sitnik (MKS Zryw - Volley Iława)
Regina Szczypiorska (IKS Morena Iława)
Tomasz Ćwikła (IKS Morena Iława)
Szczepan Polkowski (IKS Morena Iława)

NAGRODY TRENERZY
Mieczysław Pietroczuk (pierwszy trener MKS Zryw-Volley Iława)
Małgorzata Pietroczuk (drugi trener MKS Zryw - Volley Iława)
Arkadiusz Szewczyk (IKS Morena Iława)
Krzysztof Obrębski (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwondo)
Tomasz Dariusz Gąska (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Błażej Matysiak (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Radosław Burza (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Grzegorz Stypiński (Klub Wioślarski WIR Iława)
Paweł Pierczyński (Klub Wioślarski WIR Iława)
Wojciech Janusz (SSW MOS Iława)
Krzysztof Kaczałko (IKS Morena Iława)

STYPENDIA
Wiktoria Witkowska (UKS Iławski Klub Kyokushin Karate)
Daniel Niedźwiedzki (ITS Jeziorak Iława - sekcja Taekwondo)
Kacper Stopikowski (Klub Wioślarski WIR Iława)
Krzysztof Górski (Klub Wioślarski WIR Iława)
Michał Durka (Klub Wioślarski WIR Iława)
Dawid Różankiewicz (Klub Wioślarski WIR Iława)
Adrian Jackowski (Klub Wioślarski WIR Iława)
Paweł Pyza (Klub Wioślarski WIR Iława)
Damian Józefowicz (Klub Wioślarski WIR Iława)
Bartosz Pietrewicz (Klub Wioślarski WIR Iława)
Maciej Jeżyński (Klub Wioślarski WIR Iława)
Klaudia Maria Żelazowska (IKS Morena Iława)
Anna Kołatka (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Szymon Dzik (Stowarzyszenie Szkoła Pływania ORKA)
Monika Gorzka (MKS Zryw - Volley Iława)
Damian Przytuła (ITS Jeziorak Iława - sekcja piłki ręcznej)
Piotr Malinowski (SSW MOS Iława)
Jakub Gołębiowski (SSW MOS Iława)
Wiktoria Gołębiowska (SSW MOS Iława)
Agata Barwińska (SSW MOS Iława)

WR
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages