Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Gminna Gala Sportu i Kultury – zobacz zdjęcia, poznaj wyróżnionych

2017-02-25 09:47:43 (ost. akt: 2017-03-03 09:50:17)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W szkole podstawowej w Wikielcu odbyła się wczoraj (piątek, 24. lutego) Gminna Gala Sportu i Kultury. Nagradzać i wyróżniać – zresztą jak co roku – było kogo.



OSOBY I KLUBY WYRÓŻNIONE ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
W 2016 ROKU Z GMINY IŁAWA


Osiągnięcia indywidualne
ŁUKASZ LEWANDOWSKI
OLIWIA MAĆKO
KAROLINA JAWORSKA
WIESŁAW KUBAN
KATARZYNA KUBAN
HANNA OLSZEWSKA
HANNA PRZYBYCKA
JANUSZ CIARCZYŃSKI
WIKTORIA KWIATKOWSKA
WIESLAW KWIATKOWSKI
SZYMON CZWARNÓG
LAURA NOWOTNIK
ARKADIUSZ AKERMAN
KRZYSZTOF BĄDKOWSKI
RITA ŁAPACZ
RAFAŁ RABCZYŃSKI
NATALIA MEJKA
KAMILA SITNIK
MONIKA GORZKA
EMILIA WŁODARSKA
MAGDALENA PIEŃCZEWSKA
GRZEGORZ ŁOŻYŃSKI
GRZEGORZ JANKOWSKI
PRZEMYSŁAW WIECZOREK
TOMASZ CZARNECKI
ALEKSANDRA BLUDAU
ROBERT MAZUROWSKI
HANNA DZIK
POLA DZIK
MACIEJ JEŻYŃSKI
DAMIAN JÓZEFOWICZ
PAWEŁ PYZA
MACIEJ KAPCIŃSKI
NIKODEM FIAŁKOWSKI
CEZARY DYBICH
EWA MALINOWSKA
PATRYCJA BULIK
KACPER STOPIKOWSKI
ALEKSANDRA SZCZEPAŃSKA
BEATA GRZECHNIK

Osiągnięcia zespołowe
DRUŻYNA PRZECIĄGANIA LINY GMINY IŁAWA
DRUŻYNA SIATKÓWKI GMINY IŁAWA 4+2
DRUŻYNA GKS – LZS WIKIELEC U-14
DRUŻYNA GKS – LZS WIKIELEC U-18
DRUŻYNA WIELOBOJOWA CHŁOPCÓW SG ZĄBROWO
DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT GKS – LZS WIKIELEC ROCZNIK 2001 I MŁODSZE
SG FRANCISZKOWO
SG ZĄBROWO
DRUŻYNA SIATKÓWKI KOBIET LZS OSA ZĄBROWO
DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ GKS – LZS WIKIELEC ROCZNIK 2003 I MŁODSI
DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ GMINY IŁAWA
RODZINA PAŃSTWA JACKOWSKICH, MARZENA, MARCIN, MIŁOSZ
DRUŻYNA GMINY IŁAWA W CZWÓRBOJU SENIORÓW
DRUŻYNA SMOCZYCH ŁODZI GMINY IŁAWA „SMOKI”

Kategoria Trener
KRZYSZTOF ZIELIŃSKI
TOMASZ DEMCZAK
GRZEGORZ JURCZAK
PIOTR GASZCZYŃSKI
PIOTR DYMOWSKI
MIROSŁAW SZCZYPSKI
JAROSŁAW PŁOSKI
PAWEŁ PIERCZYŃSKI
GRAŻYNA BULIK

Animator Sportu
BOGDAN PAWŁOWSKI
REMIGIUSZ SOBOCIŃSKI
MAŁGORZATA PAWŁOWSKA

Kategoria Działacz Sportowy
ADAM PRZYBILSKI
JÓZEF GORYŃSKI
MARIAN SZKAMELSKI
SŁAWOMIR BORKOWY
TOMASZ BORKOWY
WIESŁAW MENDIK
KRZYSZTOF SOJA
RAFAŁ ŻUCHOWSKI
MARCIN JACKOWSKI
DANIEL BOROS
KARLOS PATORSKI
MARIUSZ ŚLIŻEWSKI
MAREK BOREK
MARIUSZ MUSIAŁ

Kategoria Wspieranie Sportu
DARIUSZ SAPIŃSKI
PAWEŁ ZAKRZEWSKI
KRZYSZTOF SADOWSKI
FIRMA PRESS
EWA ŚMIGIELSKA
JÓZEF EREMUS
MARIUSZ JAJKOWSKI
DARIUSZ WOŹNICKI
WIESŁAW MUSIAŁ
RYSZARD JURKIEWICZ

Statuetka Specjalna
GUSTAW MAREK BRZEZIN
WALDEMAR BUSZAN
MAREK JACZUN
ROMAN PIOTRKOWSKI
GRAŻYNA PIĘKOS
GMINNE ZRZESZENIE LZS
GMINA IŁAWA
KRZYSZTOF HARMACIŃSKI
PIOTR MATYSIAK
ZDZISŁAW PATOŁA
ANDRZEJ BRACH

Podziękowania
REDAKCJA „GAZETY IŁAWSKIEJ”
REDAKCJA KURIERA REGIONU IŁAWSKIEGO
IŁAWSKA TELEWIZJA INTERNETOWA „ILAWA TV”
RADIO „ESKA” IŁAWA
INFO IŁAWA
RADIO ZET GOLD
SSP WIKIELEC
SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W OLSZTYNIE
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W IŁAWIE

KULTURA
STATUETKI, NAGRODY, SŁOWA UZNANIA DLA...

WYKAZ WYRÓŻNIONYCH
Marka Malinowskiego prezesa IPIB
Ks. Jarosława Grudziąża
Ks. Mirosława Masztalerka
Ks. Adama Olszewskiego
Ks. Mirosława Pyzio
Ks. Macieja Pacynko
Stanisławy Pańczuk
Teresy Boros
Doroty i Piotra Stadnickich właścicieli Hotelu Stary Tartak
Aliny i Jana Szynaka właścicieli Firmy Szynaka Meble
Beaty i Sławomira Piotrowskich – Uroda Polska Sp. Z o.o.

ZA WSPIERANIE KULTURY W GMINIE IŁAWA W ROKU 2016
Starostwa Powiatowego w Iławie

ZA ROZWÓJ KULTURY I SPORTU W GMINIE IŁAWA W ROKU 2016 roku
Katarzyny Kowalkowskiej
Jakuba Bądkowskiego
Tomasza Krawecia
Emilii Skolmowskiej
Lidii Miłosz
Kingi Groszkowskiej
Stanisława Kowalkowskiego
Henryka Plisa
Dariusza Paczkowskiego

ZA WSPÓŁPRACĘ NA NIWIE KULTURY W ROKU 2016
Stanisława Kożuchowskiego
Michała Stadnickiego

ZA WYBITNY WKŁAD W ROZWÓJ KULTURY GMINY IŁAWA W ROKU 2016
Zespołu „Gosposie”
Zespołu „Morawa „
Zespołu „Dzieci Ziemi Iławskiej”

ZA PROMOCJĘ KULTURY GMINY IŁAWA I KULTYWOWANIE TRADYCJI LUDOWEJ W ROKU 2016
Moniki Kopaczewskiej

ZA PROMOCJĘ KULTURY GMINY IŁAWA W ROKU 2016
DLA

Koła Gospodyń Wiejskich w Ząbrowie
Koła Gospodyń Wiejskich w Szałkowie
Koła Gospodyń Wiejskich w Gałdowie
Koła Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi
Koła Gospodyń Wiejskich w Tynwałdzie
Koła Gospodyń Wiejskich w Kałdunach
Koła Gospodyń Wiejskich w Gulbiu
Koła gospodyń Wiejskich w Szymbarku
Koła Gospodyń Wiejskich w Ławicach
Koła Gospodyń Wiejskich w Gromotach
Koła Gospodyń Wiejskich w Radomku
Kazimierza Arciszewskiego- prezesa OSP Siemiany
Marzeny Bendelewskiej
Samorządowej Szkoły Podstawowej w Ząbrowie,
Samorządowej Szkoły Podstawowej w Lasecznie,
Samorządowej Szkoły Podstawowej w Rudzienicach,
Samorządowej Szkoły Podstawowej we Franciszkowie
Samorządowej Szkoły Podstawowej we Frednowych
Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gałdowie
Towarzystwa Ziemi Rudzienickiej
Stowarzyszenia Przyjaciół Szałkowa „AGRO-TUR”,
Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ząbrowa

ZA WSPIERANIE KULTURY GMINY IŁAWA W ROKU 2016
Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie

ZA SZCZEGÓLNY WKŁAD W ROZWÓJ I UPOWSZECHNIANIE KULTURY
W GMINIE IŁAWA W ROKU 2016
STATUETKA SPECJALNA

Dla
Henryka Szabelskiego Dyrektora ZOSS w Iławie
Zbigniewa Gnaczyńskiego - prezesa BS w Iławie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olo #2189865 | 89.228.*.* 25 lut 2017 15:32

    Oooo... Nieźle. Więc gratuluje również panu sponsorowi... Brawo Rolimpex!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. mistrz olimpijski #2189698 | 89.228.*.* 25 lut 2017 11:09

    A gdzie Kultura????

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages