Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Bezpłatna Akademia Karate Kyokushin za nami

2017-02-04 08:00:00 (ost. akt: 2017-02-03 12:33:14)
Uczestnicy Akademii i ich rodzice

Uczestnicy Akademii i ich rodzice

Autor zdjęcia: archiwum IKKK

Po raz kolejny, a dokładnie szesnasty odbyła się Bezpłatna Akademia Karate Kyokushin w Iławskim Klubie Kyokushin Karate. Współorganizatorem było Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, a "Gazeta Iławska" i portal ilawa.wm były partonem medialnym tego wydarzenia.

Akademia kierowana była do wszystkich chętnych i sympatyków tej japońskiej sztuki walki mistrza Sosai Masutatsu Oyamy (10 dan). Udział w niej wzięło kilkadziesiąt dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy Iława.

Treningi karate, ogólnorozwojowe, oraz małe sprawdziany sprawności były przeplatane zabawami koordynacyjno-ruchowymi. Jeden dzień był poświęcony na trening w iławskim basenie, gdzie dzieci i młodzież pod czujnym okiem opiekunów uczyły się pływania, podstaw nurkowania, oraz reakcji organizmu na niebezpieczne sytuacje, jakie mogą ich spotkać w wodzie.

W ostatnim dniu na zakończenie każdy z uczestników Akademii otrzymał z rąk prowadzącego zajęcia - sensei Tomasza Gąski (1 dan), okolicznościowe dyplomy uczestnictwa, oraz prezent/upominek z motywami karate.

— Chciałbym w tym miejscu podziękować dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego w Iławie Romanowi Groszkowskiemu za udostępnienie sali gimnastycznej, Iławskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji za wsparcie, rodzicom klubowiczów za pomoc przy realizacji Akademii, oraz "Gazecie Iławskiej" za patronat medialny — mówi Tomasz Gąska.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages