środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Popierajcie swojego sołtysa

2017-01-27 14:00:00 (ost. akt: 2017-03-03 20:46:39)

Już wkrótce dowiemy się kto zostanie Supersołtysem powiatu iławskiego i województwa warmińsko-mazurskiego.

Plebiscyty na Super Sołtysa 2017 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2017 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

Plebiscyt zakończymy go 3 marca, kilka dni przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca. Termin zgłaszania kandydatur upływa 26.02. 2017 roku o godzinie 23.59. Przysyłacie kandydatury swoich sołtysów, najlepiej z dłuższym lub krótszym uzasadnieniem.

Jeżeli Wasz sołtys już jest zgłoszony to napiszcie za co go cenicie: ilawa@gazetaolsztynska.pl

Mieszkanka Nowej Wsi o pani sołtys Barbarze Ostrowskiej

Tak właśnie się stało w przypadku pani sołtys Nowej Wsi z gminy Iława Barbary Ostrowskiej. Taki ot list miły list otrzymaliśmy od jednej z mieszkanek Nowej Wsi.

Witam Państwa. W kilku słowach chciałabym przekazać opinię moją i moich znajomych o pracy naszej Sołtys Barbary Ostrowskiej w Nowej Wsi. Pani Sołtys jest podziwiana za wielkie zaangażowanie w życie mieszkańców. Nigdy nie przechodzi obojętnie obok ich problemów. Do swojej pracy na rzecz wsi angażuje całą rodzinę, która nie żałuje prywatnego czasu. Wdzięczni jesteśmy Pani Sołtys za działalność kulturalno-rozrywkową, za pięknie utrzymaną świetlicę i boisko. Praca sołtysa w naszej wsi jest trudna, ponieważ społeczność jest zróżnicowana: rdzenna, która zajmuje się rolnictwem i napływowa. Mieszkańcy mają bardzo zróżnicowane poglądy i priorytety. Dzięki takiemu gospodarzowi nasza wieś rozwija się a społeczność coraz bardziej się integruje.
Z poważaniem - Mieszkanka Nowej Wsi


Tytuł "Super Sołtysa 2017" Powiatu Iławskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.

Plebiscyty na Super Sołtysa 2017 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2017 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

Plebiscyt trwa od dnia 27.01.2017 r. do 03.03.2017 r.. Zakończymy go 3 marca, kilka dni przed Dniem Sołtysa, który obchodzimy corocznie 11 marca.Zgłoś swojego sołtysa: Teraz czekamy na Wasze zgłoszenia. Termin zgłaszania kandydatur upływa 26.02.2017 roku o godzinie 23.59. Przysyłacie kandydatury swoich sołtysów, najlepiej z dłuższym lub krótszym uzasadnieniem. Jeżeli Wasz sołtys już jest zgłoszony to napiszcie za co go cenicie: ilawa@gazetaolsztynska.pl

Złota Dziesiątka Sołtysów Powiatu Iławskiego 2016
1. Beata Grzechnik - Wola Kamieńska (Gmina Iława)
2. Marian Szkamelski – Mózgowo (Gmina Iława)
3. Regina Szpindler - Bronowo (Gmina Susz)
4. Karlos Patorski Gałdowo (Gmina Iława)
5. Emilia Skolmowska – Laseczno (Gmina Iława)
6. Magdalena Borecka Rudniki (Gmina Susz)
7. Barbara Ostrowska – Nowa Wieś (Gmina Iława)
8. Zbigniew Pietrasik - Żakowice (Gmina Susz)
9. Jarosław Zaborowski – Krzywka (Gmina Kisielice)
10. Krystyna Maksimik - Jakubowo Kisielickie (Gmina Susz)


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages