Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Tenisiści stołowi, stowarzyszenie Kobra oraz koło łowieckie Łabędź jak co roku włączyli się do WOŚP [ZDJĘCIA]

2017-01-17 17:08:59 (ost. akt: 2017-01-17 14:31:27)
Zgodnie z wieloletnią tradycją WOŚP w sali sportowej przy ul. Asnyka w Iławie rozegrano otwarty turniej tenisa stołowego, na zdjęciu jego uczestnicy

Zgodnie z wieloletnią tradycją WOŚP w sali sportowej przy ul. Asnyka w Iławie rozegrano otwarty turniej tenisa stołowego, na zdjęciu jego uczestnicy

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

W jednym artykule nie sposób wymienić wszystkie wydarzenia związane z tegoroczną edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego też czynimy to w ratach, w oddzielnych informacjach.

W niedzielę zamieściliśmy na naszym portalu relację oraz zdjęcia z licytacji na rzecz WOŚP, do której doszło w iławskim kinoteatrze. Dzień później podaliśmy rekordową kwotę, jaką udało się zebrać przez sztab działający w Iławskim Centrum Kultury. Pisaliśmy też o wycieczce historycznej "Historia jednej ulicy", podczas której wolontariusze również zbierali pieniążki na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Nie zapominamy jednak o innych imprezach i wydarzeniach związanych z WOŚP, jak choćby o turnieju tenisa stołowego czy IV Iławskim "Darz Bór" Festynie.•••
Zgodnie z wieloletnią tradycją WOŚP gra na sportowo. W niedzielę w sali sportowej przy ul. Asnyka w Iławie rozegrano otwarty turniej tenisa stołowego. Jak poinformowała organizatorka rozgrywek Emilia Włodarska (Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji) również podczas turnieju zbierano pieniądze do puszki WOŚP. Uczestnicy tym samym wsparli tę piękną akcję charytatywną. Grano w trzech kategoriach wiekowych. Wyniki poniżej:

Szkoła Podstawowa:
1. Anna Góralska
2. Zosia Kamińska
3. Kuba Olstowski
4. Gabi Grzywacz

Gimnazjum:
1. Aleksandra Szczepańska
2. Konrad Cyglicki
3. Kacper Kowalski

Open:
1. Ryszard Boodhram
2. Artur Lubnau
3. Roman Góralski

•••
W czasie, gdy przy ul. Asnyka słychać było dźwięk piłeczek odbijanych przez zawodniczki i zawodników, w okolicach kinoteatru trwał festyn "Darz Bór", organizowany jak zwykle przez Iławskie Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Terenowej "Kobra" oraz przez Koło Łowieckie "Łabędź". Festyn to także tradycja WOŚP w Iławie.O szczegółach mówi Marcin Chojnowski, jeden z organizatorów wydarzenia.
— Pod kinem ustawiliśmy dwie kuchnie polowe, z których częstowaliśmy — za wrzutkę do puszki — grochówką, bigosem, flakami oraz kiełbasami. Do tego 500 szt bułek i 20 chlebów. Najmłodsi mogli skorzystać z przejażdżki quadami oraz pooglądać wystawę pojazdów militarnych i motocykli. Można było wejść do środka tych pojazdów, była nawet amfibia. To był IV Darz Bór Festyn, na którym zebraliśmy rekordową kwotę ponad 5 tysięcy złotych.

zico, WR
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages