Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Mistrzyni świata MMA na imprezie u wójta Krzysztofa Harmacińskiego!

2017-01-12 11:55:10 (ost. akt: 2017-01-12 12:28:52)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Jak co roku wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński organizuje Spotkanie Noworoczne, w którym uczestniczą samorządowcy, przedstawiciele instytucji i przyjaciele gminy. Tegoroczną niespodzianką będzie wizyta światowej sławy zawodniczki MMA Joanny Jędrzejczyk.

Sportsmenka pierwotnie miała być gościem Gali Sportu w Gminie Iława, ale tego dnia nie będzie jej w kraju. Skąd w ogóle pomysł na zaproszenie Joanny Jędrzejczyk na gminną imprezę? Otóż okazuje się, ze powody są. Mistrzyni świata ma krewnych w gminie Iława. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jest spokrewniona z jedną z radnych gminnych. I z pewnością temu faktowi zawdzięczamy tę wizytę. Spotkanie Noworoczne odbędzie się w piątek 13 stycznia, tradycyjnie w Karczmie "Łabędź" w Nowej Wsi. Sportsmenka potwierdziła już swoją obecność.

Joanna Jędrzejczyk, urodzona olsztynianka. Polska zawodniczka muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Sześciokrotna mistrzyni świata, czterokrotna Mistrzyni Europy oraz pięciokrotna mistrzyni Polski w muay thai. Pierwsza Polka w największej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie – UFC oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej.

red. mr

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages