Poniedziałek, 23 października 2017. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

ILF: sprawdź wyniki i tabele po ostatniej kolejce w 2016 roku

2016-12-19 08:16:59 (ost. akt: 2016-12-19 08:41:16)
W tabeli grupy B prowadzi doświadczona i zagrana ekipa, Spomer

W tabeli grupy B prowadzi doświadczona i zagrana ekipa, Spomer

Autor zdjęcia: ICSTiR

Miłośników halowej piłki nożnej oraz piłkarzy występujących w Iławskiej Lidze Futsalu czekają teraz prawie trzy tygodnie przerwy od rozgrywek. Wczorajsze spotkania były ostatnimi rozegranymi w tym roku, do następnych dojdzie dopiero w piątek 6. stycznia.

Wyniki ostatniej kolejki oraz aktualne tabele dwóch grup.

TERMIN V (9. i 10. kolejka) – 18 grudnia (niedziela) 2016 r.
Grupa A:
Zawbud Iława — ITS Jeziorak II 7:0 — mecz rozegrany awansem, z 6. stycznia 2017
Rolimpex GKS Wikielec – Cały Czas Do Przodu 5:1
ITS Jeziorak II – Frick Gym / Paka24 2;4
Rolimpex GKS Wikielec – DRV 2:2
Cały Czas Do Przodu – ITS Jeziorak I 4:2
Zawbud Iława – Zielona Koniczynka 7:2
DRV – ITS Jeziorak II 2:1
Zielona Koniczynka – Frick Gym / Paka24 1:9
Zawbud Iława – ITS Jeziorak I 9:2
Grupa B:
Spomer – Dąberek 5:1
Gajerek – Maczka Barbara Derbin Biuro Rachunkowe 4:0
Spomer – Juniorzy GKS Wikielec 1:0
Dąberek – Maczka Barbara Derbin Biuro Rachunkowe 0:9
Gajerek – Drukarnia WPPRINT 6:1
Juniorzy GKS Wikielec – NAJ-LAK Lakiery Samochodowe 2;2

TABELA gr. A
1. Zawbud 26 pkt 72:12
2. Rolimpex 21 48;22
3. Frick Gym 19 41:16
4. Cały Czas 17 31:21
5. DRV 15 23:27
6. Jeziorak II 13 35:47
7. Zielona Koniczynka 3 13;73
8. Jeziorak I 0 17:62

TABELA gr. B
1. Spomer 24 pkt. 31;10
2. Gajerek 21 37;9
3. Juniorzy GKS 14 24:19
4. Naj Lak 11 15:16
5. Maczka 9 27:29
6. WPPRINT 6 10:31
7. Dąberek 3 14:44

Następna kolejka zostanie rozegrana w piątek 6 stycznia.
* TERMIN VI (11. i 12. kolejka) – 6 stycznia (piątek) 2017 r.
Grupa B:  
Godz. 12.00        Gajerek – NAJ-LAK Lakiery Samochodowe     
Godz. 12.35        Juniorzy GKS Wikielec  – Maczka Barbara Derbin Biuro Rachunkowe     
Godz. 13.10        Gajerek – Dąberek
Godz. 13.45         NAJ-LAK Lakiery Samochodowe  – Drukarnia WPPRINT     
Godz. 14.20        Juniorzy GKS Wikielec – Dąberek
Godz. 14.55        Spomer – Drukarnia WPPRINT     
 
Grupa A:  
Godz. 15.30        Zawbud Iława  – ITS Jeziorak II 7:0 (mecz rozegrany awansem w 18.grudnia)
Godz. 16.05        DRV  – ITS Jeziorak I  
Godz. 16.40        Zawbud Iława – Cały Czas Do Przodu (mecz przełożony na 15.01.2017 r.)
Godz. 17.15        Rolimpex GKS Wikielec – Frick Gym / Paka24   
Godz. 17.50        ITS Jeziorak II – Zielona Koniczynka
Godz. 18.25        ITS Jeziorak I    – Frick Gym / Paka24   
Godz. 19.00        DRV – Cały Czas Do Przodu
Godz. 19.35       Rolimpex GKS Wikielec  – Zielona Koniczynka

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
źródło: ICSTiR

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages