Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Iławie zapraszają na kiermasz świąteczny

2016-12-01 18:11:27 (ost. akt: 2016-12-01 14:21:47)

Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie serdecznie zaprasza na Kiermasz Świąteczny, który odbywać się będzie na terenie siedziby WTZ przy ul. 1 Maja 5A, od poniedziałku do piątku w dniach 5-16 grudnia, w godzinach 9:00 – 14:00.


Na kiermaszu można będzie nabyć ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe w atrakcyjnych cenach (do wyczerpania asortymentu).
Wśród rękodzieła wykonanego przez uczestników Warsztatu są: stroiki świąteczne, bombki zdobione różnymi technikami, drewniane ozdoby choinkowe, świeczniki, dekoracyjne anioły z witrażu, pudełka na upominki, kartki świąteczne itp. W związku z dużym zainteresowaniem wyrobami, radzimy szybko się decydować - liczba sztuk ograniczona. Podczas kiermaszu będzie także możliwość zapoznania się z ofertą i składania zamówień na inne, nie związane ze świętami rękodzieło (dekoracje do domu, przedmioty użyteczne, podarunki osobiste).
Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzi działalność o charakterze niezarobkowym. Ewentualny dochód ze sprzedaży prac, będących wytworem procesu terapii, zgodnie z rozporządzeniem o WTZ, przeznacza się na pokrycie wydatków związanych z integracją społeczną osób z niepełnosprawnościami - uczestników WTZ.

ZAPRASZAMY DO WTZ!
Pn. – pt. 9:00-14:00
5-16 grudnia (do wyczerpania asortymentu)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages