Zaręczyny i trzecia wygrana z rzędu, czyli sobotni wieczór iławskich szczypiornistów [ZDJĘCIA]

2016-10-23 10:12:11(ost. akt: 2016-10-23 10:47:02)
Oświadczyny bramkarza Jezioraka Miłosza Kapcińskiego w przerwie meczu. Justyna Głód przystała na nie

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Trzecie zwycięstwo ligowe z rzędu piłkarzy ręcznych Jezioraka! Wczoraj (sobota, 22. października) iławianie pokonali na swoim parkiecie LKS Kęsowo 34:19 (13:9).
ITS Jeziorak Iława – LKS Kęsowo 34:19 (13:9)
JEZIORAK: Grzegorz Dudek, Miłosz Kapciński, Adam Seroczyński - Andrzej Jaworski, Krzysztof Szajkowski, Łukasz Lewalski, Dariusz Gostrowski, Łukasz Kamiński, Karol Kospud, Tomasz Kalwas, Jakub Jarząb, Michał Gawiński, Grzegorz Baliński, Michał Lewalski, Mateusz Szymański, Patryk Licznerski, trener Bogdan Garbino

Trzecioligowi piłkarze ręczni trenerskiego duetu (Bogdan Garbino i grający Grzegorz Baliński) w kolejnym meczu zagrali z LKS Kęsowo. Cale spotkanie pod dyktando iławskiej drużyny, która zwyciężyła bez problemów. Najwięcej bramek dla Jezioraka rzucił Michał Gawiński (12) i to on został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania. Tomasz Kalwas zdobył 6 bramek, a Łukasz Kamiński 4.

W przerwie spotkania miało miejsce miłe wydarzenie bez precedensu (tego chyba nie było w historii iławskiej hali). Bramkarz Jezioraka Miłosz Kapciński oświadczył się publicznie Justynie Głód. Wybranka oświadczyny przyjęła. Gratulacje. Zaręczyny Miłosza i Justyny owacyjnie przyjęli kibice szczypiorniaka.