Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Zatrzymali poszukiwanych. Jeden ukrywał się w innym powiecie a dwóch odpoczywało w domu

2016-10-14 13:11:27 (ost. akt: 2016-10-14 13:51:50)
Przy okazji zatrzymania okazało się, że jeden ze złodziei jest poszukiwany przez policję: trafił już do więzienia na pięć miesięcy za znęcanie się nad rodziną.

Przy okazji zatrzymania okazało się, że jeden ze złodziei jest poszukiwany przez policję: trafił już do więzienia na pięć miesięcy za znęcanie się nad rodziną.

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Policjanci z powiatu iławskiego zatrzymali kolejnych poszukiwanych przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

29 – latek został zatrzymany, kiedy szedł jedną z ulic w powiecie kartuskim. Natomiast kolejni dwaj poszukiwani niczego nieświadomi odpoczywali w swoich domach. Mężczyźni są już zakładzie karnym.

Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań udowodnili, że policjantem jest się zawsze. Wracając z rozprawy sądowej z sądu w powiecie kartuskim zauważyli na jednej z dróg poszukiwanego mężczyznę. Funkcjonariusze wiedzieli, że 29- latek jest poszukiwany ponieważ prowadzili czynności w celu ustalenia miejsca pobytu mężczyzny. Policjanci zatrzymali auto i udali się za poszukiwanym i poinformowali go, że jest zatrzymany. Mężczyzna szukany był przez sąd ponieważ uporczywie uchylał się od płacenia alimentów. Mieszkaniec powiatu kartuskiego został odkonwojowany do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące.

Kolejnego poszukiwanego, który  również nie płacił alimentów policjanci zatrzymali w domu. Funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania mężczyzny i kiedy je otworzył oświadczyli mu, że jest zatrzymany i najbliższe 5 miesięcy spędzi w więzieniu.
Natomiast w Iławie policjanci z patrolu kiedy otrzymali postanowienie o doprowadzeniu do zakładu karnego 29 – latka pojechali od razu do jego miejsca przebywania. Okazało się, że mężczyzna był w domu. Oświadczył, że nie wiedział, iż jest poszukiwany ponieważ korespondencja przychodzi pod jego adres zameldowania a on tam po prostu nie mieszka. 29 – latek został również odkonwojowany do zakładu karnego gdzie spędzi 4 miesiące za posłużenie się przed interweniującymi policjantami, uprzednio przywłaszczonym dowodem osobistym, usiłując skierować w ten sposób przeciwko właścicielowi dokumentu postępowanie o wykroczenie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages