Poniedziałek, 22 kwietnia 2019. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Przyjdź jutro do Portu Śródlądowego na zakończenie sezonu żeglarskiego. W programie wiele atrakcji

2016-10-07 15:15:48 (ost. akt: 2016-10-07 16:15:38)

Autor zdjęcia: Port Śródlądowy w Iławie

Jutro tj. w sobotę 8 października o godzinie 12:00 w Porcie Śródlądowym w Iławie (ul. Chodkiewicza 5) odbędzie się konferencja prasowa, w trakcie której podpisany zostanie list intencyjny, dotyczący organizacji na jeziorze Jeziorak w maju 2017 roku prestiżowych regat "International Waterbike Regatta - Jeziorak 2017".

Poprzednie edycje regat odbywały się między innymi w Berlinie, Wiedniu i Stambule. Od godziny 10:00 w porcie trwać będzie piknik żeglarski. Najważniejszym punktem pikniku będzie uroczyste spotkanie zawodników i trenerów MOS Iława na nabrzeżu portu, w trakcie którego podsumowany zostanie ostatni rok pracy. Będzie to okazja do wyróżnień i podziękowań. W przypadku złej pogody uroczystość odbędzie się w sali konferencyjnej portu.

Na czas pikniku udostępniony zostanie budynek Centrum Obsługi Pasażerów. Dla chętnych urządzane będą tam pokazy makiety Kanału Elbląskiego. Udostępniona zostanie też wystawa „Świat bagien” Bogdana Przystupy. Dla najmłodszych zaplanowano ponadto gry i zabawy. Do dyspozycji gości będzie między innymi profesjonalna fotościanka. W trakcie sobotniego pikniku przedstawiciele Politechniki Gdańskiej, spółki Excento oraz Starostwa Powiatowego w Iławie podpiszą list intencyjny dotyczący organizacji prestiżowych regat „International Waterbike Regatta – Jeziorak 2017″, które odbędą się w maju przyszłego roku. Bazą regat będzie nowy port.

W poprzednich latach regaty odbywały się między innymi w Wiedniu, Berlinie i Stambule. O godzinie 13:30 rozpocznie się uroczystość zakończenia sezonu żeglarskiego na Jezioraku. Na wszystkich uczestników regat i zabaw sprawnościowych – podobnie jak w zeszłym roku – czekać będzie ciepła przekąska.

Źródło: Port Śródlądowy Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages