Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Zakierski: Przynajmniej do końca rundy nie ma tematu moich przenosin do Motoru

2016-10-04 17:51:21 (ost. akt: 2016-10-04 18:11:35)
Tomasz Zakierski dalej będzie trenerem Czarnych Rudzienice (grają w klasie okręgowej)

Tomasz Zakierski dalej będzie trenerem Czarnych Rudzienice (grają w klasie okręgowej)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W poprzednim tygodniu pojawiła się informacja, że Arkadiusza Matza zwolnionego ze stanowiska trenera III-ligowego Motoru Lubawa, ma docelowo lada dzień zastąpić Tomasz Zakierski. Szkoleniowiec Czarnych Rudzienice nie potwierdza tych doniesień.

Wiadomość pojawiła się w dzień mało komfortowy dla Czarnych i ich szkoleniowca. W środę (28. września) ekipa z Rudzienic grała bowiem pucharowy pojedynek z Jeziorakiem. Na stadionie w Iławie sporo mówiło się o tym, że Zakierski jest już jedną nogą w lubawskim Motorze, którego zarząd podziękował ostatnio za współpracę Arkadiuszowi Matzowi. Póki co, do trenerskiego transferu nie doszło.

Dziś (wtorek, 4. października) skontaktowaliśmy się więc z Tomaszem Zakierskim, aby wyjaśnić sprawę. — Nie ma aktualnie, przynajmniej do końca rundy jesiennej, tematu moich przenosin do Motoru Lubawa. Pozostaję dalej trenerem Czarnych Rudzienice, a z działaczami III-ligowego klubu z Lubawy nie ustalałem żadnych szczegółów mojej ewentualnej pracy w Motorze — mówi iławianin.

Za wyniki zespołu z Lubawy odpowiada teraz Krzysztof Malinowski. — Do końca rundy jesiennej nic w tej kwestii nie powinno ulec zmianie — mówi szkoleniowiec Motoru.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages