Jeziorak znowu na fotelu lidera A klasy. Pomogła Osa Ząbrowo

2016-10-03 09:24:56(ost. akt: 2016-10-03 09:32:31)
Wojciech Figurski (z prawej, tu mecz z Zamkiem) zdobył w Narzymiu dwie bramki [kliknij, aby powiększyć zdjęcie]

W Narzymiu swój kolejny mecz rozegrali zawodnicy Jezioraka. Iławianie zainkasowali trzy cenne punkty i wobec sobotniej porażki Grunwaldu Gierzwałd z Osą w Ząbrowie, zostali samodzielnymi liderami tabeli.
Iskra Narzym – Jeziorak Iława 1:3
0:1 45 min Wojciech Figurski
1:1 45 min
1:2 60 min Wojciech Figurski
1:3 65 min Tomasz Kaszlewicz

Jeziorak w siódmej kolejce wybrał się do Narzymia. Miejscowa Iskra to zespół z dolnej części tabeli. Gospodarze nawiązali walkę prawie do 45 min. Pierwszą bramkę zdobył grający trener Wojciech Figurski, ale radość iławian trwała tylko minutę. Po chwili gospodarze doprowadzili do wyrównania.

Po przerwie było o wiele lepiej: w 60 min ponownie Figurski wpisał się na listę strzelców, a wynik spotkania ustalił Tomasz Kaszlewicz, który zdobył trzeciego gola. W sumie zasłużone zwycięstwo i komplet punktów. Jeziorak prowadzi z przewagą trzech punktów nad Grunwaldem Gierzwałd, który poległ w Ząbrowie.
Kolejny mecz iławskiej ekipy w niedzielę 9. października o 15,00 z Gminą Kozłowo, na swoim terenie.

Jutro na naszym portalu podamy wyniki wszystkich spotkań oraz tabele od IV ligi do B klasy.