Niedziela, 18 lutego 2018. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Sprawdź tabele i wyniki po ostatniej kolejce lig piłkarskich. Od IV ligi do B klasy

2016-09-27 10:43:43 (ost. akt: 2016-09-27 11:17:22)
Czasami piłkarz nie wie, w których butach wyjść na boisko

Czasami piłkarz nie wie, w których butach wyjść na boisko

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Aż sześciu prób potrzebowała drużyna GKS II Wikielec, aby wygrać mecz ligowy w sezonie 2016/17. W końcu się udało — w niedzielę zespół Piotra Dymowskiego zwyciężył w spotkaniu z Iskrą Narzym. Teraz czekamy na przełamanie GKS-u Szymbark, który w rozgrywkach B klasy nie zdobył jeszcze ani jednego punktu.

Dziś kolejna dawka wyników i tabel lig piłkarskich od IV ligi w dół. Przy okazji przypominamy, że jutro (środa, 28. września) na stadionach w Wikielcu i Iławie rozegrane zostaną spotkania 1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.
Mecz Jezioraka z Czarnymi Rudzienice rozpocznie się o godzinie 15.30, a pierwszy gwizdek pojedynku Rolimpex GKS Wikielec — Motor Lubawa o 18.30.

IV LIGA
MKS Korsze — Rolimpex GKS LZS Wikielec 2:2 (1:1)
0:1 — Łukasik (41), 1:1 — Krajewski (45), 1:2 — Łukasik (54), 2:2 — Trafarski (64 karny)
WIKIELEC: Malanowski — Francuz, Waląg, Kacperek, Kołakowski, Łukasik, Sobociński, Alancewicz (70 Kwiatkowski), Piórkowski (74 Suchocki), Piceluk (65 Płoski), Tomczyk (46 Matsiukiewicz)

Korsze urwały punkt liderowi, ale już przy wyniku 2:2 rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Kozłowski. Jego strzał obronił Jacek Malanowski.
— Zagraliśmy chyba najlepszy mecz w rundzie, mieliśmy więcej z gry i przewagę, więc pozostaje niedosyt. Aczkolwiek trzeba powiedzieć, że świetną okazję dla rywali miał jeszcze Remigiusz Sobociński, ale przestrzelił — powiedział Zbigniew Marczuk, trener gospodarzy.

Orlęta Rema Reszel — Amex-Bączek Unia Susz 1:3 (1:1)
1:0 — Krzywicki (3), 1:1 — Tarnowski (27 samob.), 1:2 — Staniec (59), 1:3 — Kowalczyk (65); czerwona kartka: Górski (75, Unia, za drugą żółtą)
UNIA: Puwalski — Wiśniewski, Górski, Bieńkowski, Klonowski, Luliński, Laskowski (90 Mazurowski), Kowalczyk, Staniec, Karczewski, Kruczkowski (68 Hanas)

Kto wie, jak potoczyłyby się losy meczu, gdyby w 62. minucie Mateusz Zaleśkiewicz z Orląt wykorzystał rzut karny. Ta sztuka mu się jednak nie udała, bo jego uderzenie obronił Piotr Puwalski, a chwilę później gospodarze stracili trzeciego gola.

POZOSTAŁE WYNIKI 10 KOLEJKI
Mamry Giżycko — Rominta Gołdap 2:4 (1:2)
1:0 — Mazurowski (14), 1:1 — Wierzbicki (30), 1:2 — Radzikowski (38), 2:2 — Wiszniewski (70 karny), 2:3 — Wierzbicki (72), 2:4 — Mościński (90)
Granica Kętrzyn — Znicz Biała Piska 1:0 (1:0)
1:0 — K. Rałowiec (21 karny); czerwone kartki: Łapiński (53), Ekstowicz (80, obaj Znicz, obaj za drugie żółte)
Delfin Rybno — Mrągowia Mrągowo 1:4 (0:0)
1:0 — Rozentalski (49), 1:1, 1:2 — Oleszko (54, 65), 1:3 — Sobolewski (73), 1:4 — Sobótka (89)
Tęcza Biskupiec — Zatoka Braniewo 3:2 (2:0)
1:0 — Ocias (12), 2:0 — Bogdaniuk (38), 2:1 — Chabera (64 samob.), 3:1 — Andruszkiewicz (78), 3:2 — Ciepliński (90 karny)
Stomil II Olsztyn — Omulew Wielbark 4:0 (0:0)
1:0 — Bartkowski (56), 2:0 — Tomkiewicz (63), 3:0 — Jatkiewicz (77), 4:0 — Bartkowski (90)
Błękitni Orneta — Warmiak Łukta 2:0 (1:0)
1:0 — Guczajtis (15), 2:0 — Lullies (88)

PO 10 KOLEJKACH

1.
Stomil II2327:7

2.
Wikielec2328:15

3.
Rominta2128:10

4.
Znicz2126:13

5.
Zatoka1918:15

6.
Mrągowia1715:14

7.
Unia1619:16

8.
Błękitni1619:18

9.
Granica1319:14

10.
Orlęta1316:19

11.
Korsze1213:17

12.
Mamry1121:21

13.
Tęcza1013:20

14.
Delfin818:27

15.
Omulew59:27

16.
Warmiak18:44



KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Czarni Rudzienice
— GKS Stawiguda 2:2 (1:2)
0:1 — Przytulski (6), 1:1 — Dedek (8), 1:2 — Piórkowski (15 k), 2:2 — Zakierski (90+2)

POZOSTAŁE WYNIKI 10 KOLEJKI
Syrena Młynary — Olimpia Olsztynek 4:0 (1:0)
1:0 — Brzozowski (33), 2:0 — Dzieżyc (57) , 3:0, 4:0 — Styczeń (72, 83)
Orzeł Janowiec Kościelny — Polonia Pasłęk 3:1 (1:1)
1:0 — A. Łochnicki (37 k), 1:1 — Lender (39), 2:1 — A. Łochnicki (47), 3:1 — Kaliński (86)
Warmia Olsztyn — Tęcza Miłomłyn 1:1 (1:0)
1:0 — Sztramski (10 samob.), 1:1 — Daszczuk (68 k)
Pomowiec Agrimasz Gronowo Elbląskie — Ewingi Zalewo 5:1 (3:1)
0:1 — Kamiński (16), 1:1 — Wierzba (25), 2:1 — Augustynowicz (30), 3:1 — Wierzba (35), 4:1 — Ciesielski (60), 5:1 — Wierzba (65)
KS Mroczno — Fortuna Gągławki 4:2 (3:1)
1:0 — Sławiński (13), 2:0 — Elgert (29), 3:0 — Kamiński (32 k), 3:1 — Szumilas (42), 4:1 — Elgert (75), 4:2 — Kinicki (77)
Czajkowski Radomniak Radomno — Kormoran Zwierzewo 3:2 (2:2)
1:0 — Górzyński (8), 1:1 — Farasiewicz (13), 2:1 — Hajduk (22), 2:2 — Farasiewicz (28), 3:2 — Górzyński (62)
Polonia Iłowo — Start Nidzica 2:0 (1:0)
1:0 — Kruszyński (32), 2:0 — Pieckowski (72)

PO 10 KOLEJKACH


1.
Tęcza2822:6

2.
Pomowiec2539:17

3.
Radomno2228:14

4.
Fortuna1821:21

5.
Polonia Ił.1621:15

6.
Ewingi1419:21

7.
Orzeł1316:14

8.
Kormoran1321:24

9.
Warmia1319:23

10.
Mroczno1222:26

11.
Czarni1118:18

12.
Stawiguda1122:25

13.
Polonia P.1018:19

14.
Olimpia1021:27

15.
Start411:28

16.
Syrena49:29



A KLASA (gr. 4)

Orzeł Ulnowo — Novoplast Mszanowo 0:0
Jeziorak Iława — Zamek Kurzętnik 3:1
Wel Lidzbark Welski — Osa Ząbrowo 0:2
GKS LZS II Wikielec — Iskra Narzym 5:2

POZOSTAŁE WYNIKI 6 KOLEJKI
Ossa Biskupiec — Gmina Kozłowo 2:1
Grunwald Gierzwałd — Lider Złotowo 3:1

PO 6 KOLEJKACH

1.
Jeziorak1527:3

2.
Grunwald1513:6

3.
Gmina106:3

4.
Osa108:10

5.
Wel106:9

6.
Lider810:16

7.
Zamek715:12

8.
Novoplast75:6

9.
Ossa610:15

10.
Iskra57:13

11.
GKS II412:18

12.
Orzeł42:10



B KLASA (gr. 4)
Olimpia Kisielice
— Wicher Gwiździny 0:1
Iskra Smykówko — GKS LZS Szymbark 5:2
Żak Jamielnik — Mewa Smykowo 4:0
Jordan Kazanice — Avista Łążyn 2:3

PO 6 KOLEJKACH

1.
Wicher1832:2

2.
Avista1221:18

3.
Iskra1115:12

4.
Jordan108:7

5.
Olimpia911:9

6.
Żak79:12

7.
Mewa37:26

8.
Szymbark05:22



zico, JK, kwk
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages