Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Spektakl w "Romie", zwiedzanie muzeów w stolicy. Takie wycieczki organizuje GOK Laseczno

2016-09-26 14:13:31 (ost. akt: 2016-09-26 14:20:38)
Uczestnicy wycieczki zorganizowanej przez GOK Laseczno

Uczestnicy wycieczki zorganizowanej przez GOK Laseczno

Autor zdjęcia: Arch. GOK Laseczno

W miniony weekend Gminny Ośrodek Kultury zorganizował wycieczkę do Warszawy, w której udział wzięli mieszkańcy gminy Iława, miasta Iławy i z terenu powiatu iławskiego. Organizator przewidział każdego dnia także czas wolny, na realizację indywidualnych planów zwiedzania i zakupów- np. w Galerii Złote Tarasy.

Pierwszego dnia uczestnicy wyjazdu zwiedzili Muzeum Historii Żydów Polskich, obejrzeli znakomity spektakl "Mamma Mia" w teatrze Roma, a wieczorem, na podzamczu multimedialny pokaz fontann przy muzyce Jean Michel-Jarre'a. Drugi dzień zawierał takie atrakcje, jak zwiedzanie Cmentarza Powązkowskiego, Starego Miasta i Krakowskiego Przedmieścia z przewodnikiem. W godzinach popołudniowych zaplanowano zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego.
Zdaniem uczestników kolejnej już wycieczki zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury, była ona bardzo udana. Piękna pogoda sprzyjała zwiedzaniu. Humory dopisały. Część uczestników już zadeklarowała chęć udziału w dalszych imprezach tego typu.  W tej chwili planowany jest wyjazd w niedalekiej przyszłości do Teatru Muzycznego w Gdyni na spektakl „Dzwonnik z Notre Dame”.

Źródło: GOK Laseczno

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Alek #2073671 | 91.240.*.* 26 wrz 2016 15:28

    a gdzie wójt-słońce narodów?! Czyżby w tym czasie w bezsenności i pocie czoła zabiegał o kolejne niewyobrażalne tytuły, albo o niebotyczne dotacje nieosiągalne dla innego, przeciętnego wójta heh

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages