Żeglarz Jan Klinicki z Iławy jest Mistrzem Polski w kategorii do lat 9

2016-08-25 11:00:50(ost. akt: 2016-08-25 10:45:26)
Mistrz Polski w kategorii do 9 lat Jan Klinicki z dyplomem.  Towarzyszy mu trener i mama w jednej osobie - Katarzyna Grabkowska

Mistrz Polski w kategorii do 9 lat Jan Klinicki z dyplomem. Towarzyszy mu trener i mama w jednej osobie - Katarzyna Grabkowska

Autor zdjęcia: Źródło: MOS Iława

W połowie sierpnia młodzi żeglarze z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Iławie uczestniczyli w regatach Mistrzostwa Polski do lat 9 w Tarnobrzegu. Na 80 żeglarzy z całej Polski, nasi zawodnicy zajęli bardzo wysokie miejsca. Najlepszy wynik uzyskał Jan Klinicki, zajmując 1 miejsce! Gratulujemy.

Najmłodsi zawodnicy z MOS Iława z trener Katarzyną Grabkowską, brali udział w regatach " Mistrzostwa Polski do lat 9" w Tarnobrzegu. Odbyły się one w dniach (2-14.08). Na 80 żeglarzy z całej Polski 51 chłopców i 28 dziewczynek nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre wysokie miejsca.
W klasyfikacji dziewcząt 5 miejsce zajęła Alicja Michalewska, a 11 Natalka Chojnowska. W klasyfikacja chłopców natomiast był Jan Klinicki, który zwyciężył regaty w tej kategorii. Także wysokie, bo 8 miejsce zajął Filip Kwietniak z Iławy. I jeszcze najmłodszy zawodnik Maciej Kasprzak z Iławy, który dopłynął do mety 24.
Wszystkim żeglarzom i trenerowi należą się gratulacje.

Źródło: MOS Iława