Dziewczyny z GKS Wikielec zagrały sparing z Malborkiem

2016-08-17 09:33:48(ost. akt: 2016-08-17 09:42:17)
Zawodniczki GKS Wikielec

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Zawodniczki Adama Klinickiego, zespół dziewcząt GKS Wikielec, zagrały mecz sparingowy z Olimpią Malbork. Wynik tego spotkania 5:5, do przerwy było 3:0 dla Olimpii.
Piłkarki GKS cały czas goniły wynik, najpierw był remis 3:3 a potem 5:5. Bramki dla Wikielca strzelali: Zbrzeska, Wiktor, Jajkowska z karnego oraz nowo pozyskane 18 - letnie zawodniczki Marlena Marczewska z Sokola Ostróda i Aleksandra Leszczyńska, pozyskana ze Stomilu Olsztyn. Mecz był bardzo zacięty, momentami nierówny, były gorsze i lepsze momenty w grze zespołu z Wikielca. W pierwszej połowie dominowały zawodniczki z Malborka a w drugiej połowie górą były futbolistki GKS. Błędy własne zadecydowały o stracie bramek przez zespół z gminy Iława.

GKS Wikielec wystąpił w składzie: Grochalska, Jakubik, Gralewska , Kaczorowska, Rutkowska, Gralewska, Leszczyńska, Zbrzeska, Zabłotna, Wiktor, Marczewska, Podwojewska, Jajkowska, Wesołowska, Chmielewska, Otremba, Fafinska, Pawlas, Bagan i Lewandowska.
Był to ostatni sparing przed wyjazdem na Mistrzostwa Polski.