Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Znęcał się nad rodziną. Sąd zadecydował o aresztowaniu 54 - latka na trzy miesiące

2016-08-08 13:08:56 (ost. akt: 2016-08-08 13:11:14)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. 54 - latek podejrzany jest o znęcanie się nad swoją żoną i córkami. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwoniła kobieta mówiąc, że ojciec jest pijany i się awanturuje a w domu są malutkie dzieci. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres. Okazało się, że 54 – letni mężczyzna znajdując się pod działaniem alkoholu wszczął awanturę podczas której wyzywał swoją żonę i córki.  W trakcie czynności okazało się, że awantury powtarzają się w tej rodzinie od dłuższego czasu, a mieszkaniec gminy Lubawa wielokrotnie wszczynał kłótnie z najbliższymi. 54 – latek będąc pod działaniem alkoholu wyzywał  swoją żonę, bił ją, szarpał oraz popychał. Policjanci ustalili, że mężczyzna znęca się psychicznie  również nad swoimi córkami.
Funkcjonariusze zatrzymali 54 –latka i osadzili w policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonych materiałów, sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu
kodeks karny za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności przewiduje karę  pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages