środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Stówka od gazety się przyda, bo pan Krystian musi kupić nowy samochód

2016-07-27 12:26:13 (ost. akt: 2016-07-27 10:37:08)
Krystian Podgórski z Nowej Wsi "Gazetę Olsztyńską" i "Gazetę Iławską" kupuje przeważnie w kiosku przy ul. Królowej Jadwigi w Iławie

Krystian Podgórski z Nowej Wsi "Gazetę Olsztyńską" i "Gazetę Iławską" kupuje przeważnie w kiosku przy ul. Królowej Jadwigi w Iławie

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Trwa akcja Gazety Olsztyńskiej "Rozdajemy stówki". Wystarczy, że posiadający aktualne wydanie gazety czytelnik zgodzi się na zdjęcie oraz krótką rozmowę i już ma sto złotych!

Nasza stówkowa akcja zawitała już do Olsztyna, Elbląga, bogatsi o sto polskich złotych stali się także m.in. nasi czytelnicy z Olsztynka, Ełku, Grunwaldu, Kętrzyna, Gietrzwałdu i Dobrego Miasta.
Poprzez akcję chcemy nagrodzić i wyróżnić naszych stałych czytelników. Wystarczy, że osoba, do której drzwi zapukamy lub spotkamy ją na ulicach miast i wsi naszego województwa, będzie miała przy sobie aktualne wydanie Gazety Olsztyńskiej lub Dziennika Elbląskiego i już staje się bogatsza o sto złotych.

Rozdajemy stówki także w Iławie. Tuż przy kiosku przy ul. Królowej Jadwigi zauważyliśmy pana dumnie maszerującego z GO oraz Gazetą Iławską, naszym lokalnym tygodnikiem. Pan Krystian Podgórski z Nowej Wsi pod Iławą zgodził się na zdjęcie oraz na rozmowę. Okazało się, że nasze wydawnictwo z mieszkańcem gminy Iława łączą kontakty.... biznesowe.
— Dzięki ogłoszeniu zamieszczonym w waszej gazecie udało mi się sprzedać samochód — mówi pan Krystian. — Sto złotych oczywiście się przyda, bo teraz muszę zacząć szukać nowego auta — żartuje czytelnik, który GO i GI kupuje już od kilku lat. — A kupuję dlatego, że interesuje mnie to, co dzieje się w naszej okolicy. Kupuję także z uwagi na dział sportowy — mówi bogatszy o 100 zł mieszkaniec Nowej Wsi.

To nie koniec akcji — bądźcie czujni i miejcie przy sobie aktualną gazetę.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages