środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Walne w Jezioraku – zmiana nazwy klubu i wybory na prezesa

2016-06-09 08:09:00 (ost. akt: 2016-06-09 08:19:37)
Nowy zarząd klubu

Nowy zarząd klubu

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

W hali sportowo – widowiskowej w Iławie zebrali się członkowie na drugiej części walnego zebrania ITR Jezioraka Iława. Dla przypomnienia klub posiada sekcje piłki nożnej, piłki ręcznej, tenisa stołowego i sportów walki.

Do najważniejszych spraw należy zaliczyć wybór nowego zarządu klubu, który powierzył funkcję prezesa Andrzejowi Sobiechowi oraz członków komisji rewizyjnej z przewodniczącym Waldemarem Szczypskim.

Walne postanowiło dokonać również zmiany pierwszego członu klubu. Nazwę ITR zamieniono na ITS - Iławskie Towarzystwo Sportowe Jeziorak Iława. Ponadto dokonano kilku zmian w statucie klubu. Bardzo ciekawa była ogólna dyskusja podczas walnego zebrania. Problemy poruszane to m.in. dzień w jaki rozgrywać mecze mistrzowskie mają piłkarze (w sobotę czy w niedzielę), tak żeby nie dublować w tym samym czasie spotkań z drużyną z Wikielca. Rozmawiano także o tym, jak ma wyglądać współpraca między trenerami pracującymi w klubie. Wspomniano również o nowy projekcie „Rodzina Jezioraka”.

Andrzej Sobiech, wybrany na prezesa klubu, po walnym powiedział.
- Chciałbym, żeby drużyna piłkarska co roku awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej, celem będzie awans na 75-lecie klubu do IV ligi. Chcemy pozyskać jak najwięcej kibiców, by zagrzewali nas do walki w czasie meczów. Klub będzie otwarty dla wszystkich, można przyjść porozmawiać, zasięgnąć odpowiednie informacje, wymienić poglądy.

Nowy zarząd klubu ITS Jeziorak Iława
Andrzej Sobiech – prezes klubu, Rafał Brzóska, Grzegorz Baliński, Zbigniew Szczypiński, Mariusz Wilk, Adam Łazicki, Emilia Włodarska, Włodzimierz Siudziński.
Komisja Rewizyjna
Waldemar Szczypski – przewodniczący, Karol Synowiec, Waldemar Suski, Magdalena Pieńczewska

WR
ilawa@gazetaolsztynska.plPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Klits #2008045 | 83.9.*.* 9 cze 2016 17:20

    Awans do IV ligi może już nastąpić na 73-lecie klubu... po co czekać na 75-lecie :) W niedziele to już myśli się o pracy, także jedyny słuszny termin spotkań to sobota, niech sobie kibice sukcesu jeżdżą do Wikielca.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages