Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Kto zostanie książęcą parą? To rozstrzygnie się dzisiaj

2016-05-02 13:33:10 (ost. akt: 2016-05-24 20:39:09)
Rusza głosowanie w Plebiscycie. Zobacz kandydatki i kandydatów do tytułów książęcych

Rusza głosowanie w Plebiscycie. Zobacz kandydatki i kandydatów do tytułów książęcych

Autor zdjęcia: Arch.

To już ostatnie chwile, by zagłosować na Małą Księżniczkę i Małego Księcia. Głosowanie kończymy we wtorek 24 maja, o godz. o godz. 23.59

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2016 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz jedenasty mają okazję powalczyć o te tytuły i nagrody.

Plebiscyt trwa do 24 maja 2016 roku. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach całego województwa. W każdym powiecie, w tym także w powiecie iławskim, zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

W Plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat, zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl

Przypominamy.
Prawidłowe zgłoszenie dziecka powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat; zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu; akceptację postanowień regulaminu; imię i nazwisko rodzica/opiekuna; numer telefonu do kontaktu.
Zdjęcia zwycięskiej pary opublikujemy na 1 stronie tygodnika.


Jak głosować?
Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów o treści GI.MKA.X (dziewczynki) i GI.MKE.X (chłopcy) na numer 7148. Litera X oznacza numer dziecka. Szczegóły zamieszczamy obok nazwisk dzieci podanych poniżej oraz nad zdjęciem malucha, znajdującym się w galerii. Koszt jednego sms-a to 1,23 z VAT.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages