Niedziela, 12 lipca 2020. Imieniny Brunona, Jana, Wery

Trener personalny radzi: Pośladki o jakich marzysz

2016-04-23 11:07:39 (ost. akt: 2016-04-23 11:30:29)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Od kilkunastu tygodni na łamach „Gazety Iławskiej” publikujemy cykl artykułów: Trener personalny radzi. Patryk Dągowski, współpracujący z naszą redakcją trener personalny, instruktor pływania, wieloletni uczestnik zawodów pływackich, nakłania naszych czytelników do zadbania o swoje zdrowie i kondycję, objaśniając i prezentując kolejne ćwiczenia. Jego ostatni artykuł-poradę prezentujemy teraz na naszym portalu.

***
Obok płaskiego brzucha to właśnie jędrne, twarde, wystające i seksowne pośladki są priorytetem sylwetkowym wielu moich klientek. Sesję treningową tej części ciała dla Was jak i Waszych mężczyzn można skutecznie przeprowadzić w warunkach domowych bez dużych obciążeń.

Chcecie efektów to katujcie swoją pupę dwa razy w tygodniu. Po miesiącu spodnie będą na niej już lepiej leżały. Zaprezentuję trzy ćwiczenia – każde z nich powtarzamy 15 – 20 razy i przechodzimy do następnego. Cały układ powtarzamy dwa, a w miarę postępów trzy do czterech razy.

1. Przysiad - to ćwiczenie już omawiałem w poprzednich felietonach i nie przez przypadek ląduję znowu na pierwszym miejscu. Do pracy włączamy połowę naszego ciała – przy wyproście napnij mocno pośladki a dodatkowo je zaangażujesz.2. Unoszenie bioder – leżąc na macie unosimy biodra do góry i napinamy pośladki.


3. Wykroki – stojąc robisz wykrok do przodu i schodzisz jak najniżej, ale nie dotykając kolanem ziemi, wracasz do pozycji wyjściowej znowu napinając pośladki i powtarzasz na drugą nogą.
Jak zauważyłyście cechą wspólną wszystkich ćwiczeń jest świadome napinanie pośladków w szczytowej fazie. Będą piekły, ale wkrótce się odwdzięczą super wyglądem.

Pozdrawiam
Patryk Dągowski, trener personalny

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages