Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Zadbaj o swoje serce, zgłoś się na bezpłatne badania do iławskiej placówki Allenortu

2016-04-20 13:07:18 (ost. akt: 2016-04-20 13:09:56)

Autor zdjęcia: freeimages.com

Obchodzimy właśnie Tydzień Dla Serca. Z tej okazji w dniach 17-24 kwietnia w placówkach Allenort w Iławie, a także: Ełku, Tomaszowie Mazowieckim oraz Kutnie odbywają się akcje profilaktyczne, podczas których można będzie skorzystać z szeregu bezpłatnych badań i konsultacji dla mieszkańców.

— Choć czynimy ogromne postępy w dziedzinie kardiologii, nadal przegrywamy z chorobami sercowo-naczyniowymi ze względu na niewłaściwy tryb życia i zbyt późne podejmowanie leczenia. W efekcie choroby układu krążenia są nadal drugim, po nowotworach, najpoważniejszym zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia. Siedem dni poświęconych kardiologii jest znakomitą okazją, by nie tylko przebadać serce, ale również wysłuchać cennych wskazówek lekarzy dotyczących profilaktyki, która pozwoli zminimalizować ryzyko chorób serca – mówi Marek Barański, Prezes Fundacji Scanmed.

Harmonogram badań dla mieszkańców Iławy:
W ramach akcji, w dniach: od 18 do 22 kwietnia, pacjenci będą mogli skorzystać z w pełni bezpłatnych badań EKG oraz konsultacji lekarskiej dla pacjentów z wynikami badania odbiegającymi od normy.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z akcji, w placówce przy ul. Gen Andersa 3. Dodatkowych informacji oraz zapisów dokonują pracownicy recepcji KK Allenort pod numerem telefonu: 89 676 01 00.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages