Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Nastrojowy koncert w "Starym Tartaku"

2016-04-17 10:00:00 (ost. akt: 2016-04-16 17:25:05)
Dominika Żukowska i Andrzej Korycki podczas iławskiego koncertu

Dominika Żukowska i Andrzej Korycki podczas iławskiego koncertu

Autor zdjęcia: Magdalena Rogatty

W piątkowy wieczór w sali koncertowej Hotelu "Stary Tartak" w Iławie odbył się nastrojowy koncert Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego. Artyści przez niemal trzy godziny bawili i wzruszali iławską publiczność, która przybyła tłumnie.

Muzycy przyjechali na zaproszenie właścicieli hotelu Doroty i Piotra Stadnickich. To nie jest ich pierwsza wizyta w Iławie i jak zapowiedzieli z pewnością nie ostatnia. Już zapowiedzieli, że zaśpiewają razem z iławskimi Amazonkami, podczas ich święta.
Publiczność była zachwycona koncertem, śpiewano razem z artystami - widać było, że większość znała słowa piosenek i pieśni. Andrzej Korycki tradycyjnie robił humorystyczne przerywniki, pełne anegdot z życia wziętych, czym śmieszył publiczność niemal do łez. Wspominał także rejsy po Jezioraku - okazuje się, że pływał po nim nie raz.Kilka słów o artystach z fb
Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - duet, którego atutem są niepospolite, znakomicie do siebie dobrane głosy oraz bogactwo nastrojów, zawarte w tekstach i melodiach wykonywanych na scenie. Znani dobrze publiczności przede wszystkim za sprawą twórczości Andrzeja (ballady żeglarskie), jak również dzięki wspaniałej interpretacji piosenek Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Żanny Biczewskiej (Ballady na dwa serca).

m.rogatty@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages