Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Dla Wiktorka Prusakowskiego zebrano aż 13 tysięcy złotych!

2016-02-29 13:43:17 (ost. akt: 2016-02-29 14:05:12)
Antek Suwiński (w bluzie), to ma dopiero szczęście: wczoraj młody piłkarz ITR-u Jezioraka stał się właścicielem oryginalnej piłki Jezioraka Iława z 1997 roku z autografami piłkarzy i działaczy klubu. Oczywiście licytował jego tata (obecny na zdjęciu)

Antek Suwiński (w bluzie), to ma dopiero szczęście: wczoraj młody piłkarz ITR-u Jezioraka stał się właścicielem oryginalnej piłki Jezioraka Iława z 1997 roku z autografami piłkarzy i działaczy klubu. Oczywiście licytował jego tata (obecny na zdjęciu)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Znamy już dokładną kwotę pieniędzy, które wczoraj zebrano podczas turnieju charytatywnego "Gramy dla Wiktorka". Organizatorem akcji (to już trzecia na koncie) był Mały Jeziorak Iława.

13,024.04 zł — dokładnie tyle pieniążków udało się uzbierać podczas wczorajszego turnieju zorganizowanego z myślą o ciężko chorym Wiktorze Prusakowskim.
RELACJA Z AKCJI CHARYTATYWNEJ TUTAJ

Składają się na to złotówki uzbierane m.in. podczas licytacji cennych przedmiotów i pamiątek sportowych (i nie tylko) oraz loterii fantowej.
Tomasz Zakierski, trener młodych piłkarzy Małego Jezioraka, główny pomysłodawca i organizator turnieju charytatywnego niedługo wyślę nam listę osób prywatnych, firm i instytucji, którym chciał podziękować za pomoc w organizacji tej niezwykłej akcji. Wszystkich podamy jutro w tym miejscu.

My, jako patron medialny, już teraz dziękujemy za okazaną pomoc. Ta ogromna kwota złotówek — nikt nie spodziewał się takiej fury pieniędzy — bardzo przyda się w leczeniu i rehabilitacji małego Wiktorka.


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
W TURNIEJU ZAGRALI: Mały Jeziorak Iława (trzy zespoły), ITR Jeziorak Iława, Olimpia Elbląg (dwa zespoły), Sokół Ostróda, Gol Brodnica, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.


KOMU POMAGAMY
Wiktorek Prusakowski
urodził się 28.04.2015 r. w Olsztynie. W 34 tyg. ciąży stwierdzono u niego wodogłowie, urodzony w zamartwicy, z mętnych wód płodowych.
Stwierdzony zespół Dandy-Walkera na podstawie tomografu komputerowego z dn. 4.05.2015. Przebieg pooperacyjny po pierwszej implantacji zastawki komorowo - otrzewnej powikłany neuroinfekcją, zapaleniem opon mózgowych-rdzeniowych i posocznicą. Wiktor ma padaczkę objawową, wzmożone napięcie mięśniowe, niepełnosprawność ruchową, słabo widzi.

Jest pod opieką wielu specjalistów - okulisty, chirurga, neonatologa, audiologa, kardiologa, rehabilitanta. Posiada orzeczenie o niepełnosprawności. Objęty jest wczesnym wspomaganiem rozwoju. Cały czas jest rehabilitowany.
Należy do Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z pomocą".Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages