„Hokejowy” sparing Jezioraka z Ewingami zakończył się remisem 5:5

2016-02-21 10:27:13(ost. akt: 2016-02-21 10:36:29)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

W drugim spotkaniu kontrolnym zawodnicy trenowani przez Wojciecha Figurskiego zagrali z Ewingami Zalewo. Wczorajszy mecz miał dwa oblicza.
ITR Jeziorak Iława – Ewingi Zalewo 5:5

Bramki strzelali:
30 min. Bartłomiej Mićko 0:1
38 min. Daniel Madej 1;1
40 min. Wojciech Figurski 2;1
42 min. Dominik Wojciechowski 3;1
49 min. Daniel Madej 4:1
55 min. Paweł Kamiński 4:2
59 min. Daniel Madej 5:2
78 min. Wojciech Najmowicz 5:3
80 min. Łukasz Czerniak 5:4
88 min. Paweł Kamiński 5:5

Jeziorak Iława –
Sobiech, Ostanek, Kressin, Adamek, Burny, Madej, Ćwikliński, Figurski, Wojciechowski, Parulis, Łukaszewski, oraz Kuchnik, Kaszlewicz, Ciurkowski, Sbikowski, Gajewski, Benc, Owczarek, Rzeźnikiewicz, Krajewski,

Ewingi Zalewo –
Szramowski, Sowa, zawodnik testowany, Klonowski, Mićko, Wroniak, Najmowicz, Kamiński, Świerszcz, Frygier oraz Czerniak, Śmigielski, Bojarski, Gradys, Michałowski, Kirszanowski

Iławianie do przerwy grali bardzo dobrze i prowadzili 3:1. W 60 minucie było już 5:2 zanosiło się na łatwe zwycięstwo ,,B” klasowej ekipy nad drużyną z okręgówki. Ale potem zawodnicy Jezioraka przeżyli niemiłą metamorfozę, bowiem goście grając bardzo skoncentrowani jak rasowy bokser zaczęli punktować iławian i doprowadzili na dwie minuty przed końcem do remisu.

Za dużo błędów w obronie i cała przewaga z 60 minuty legła w gruzach. A szkoda bowiem Jeziorak przy odrobinie lepszej koncentracji powinien wygrać bez problemów.