Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Wybieramy „Super Sołtysa”

2016-02-09 10:34:15 (ost. akt: 2016-02-17 14:08:30)

Autor zdjęcia: archiwum

Sołtys. Ci z Was, którzy mieszkają na wsi, doskonale wiedzą, jak wiele ta osoba znaczy dla lokalnej społeczności. Pomoże załatwić sprawę w urzędzie, wyrówna drogę, postawi płot. Teraz macie okazję wyrazić sołtysom swoją wdzięczność - pomagając im wygrać nasz plebiscyt na Super Sołtysa 2016!

Sołtys to często centralna osoba w całej wsi. Jego rola jest bardzo ważna - sołtys jest najbliżej lokalnej społeczności, bo zna jej problemy, jakie zadania samorząd powinien wykonać najpierw. Wieś, która ma dobrego sołtysa, jest na wygranej pozycji.

Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu SMS-owego. Ci sołtysi, których czytelnicy uznają za najlepszych, zostaną nagrodzeni i okrzyknięci Super Sołtysami. Finał nastąpi 11 marca, kiedy to sołtysi obchodzić będą swoje święto.

Głosowanie smsowe potrwado 3 marca do godz. 23.00.

Tytuł "Super Sołtysa 2016" otrzyma osoba, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą smsów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa w Plebiscycie. Regulamin naszego plebiscytu dostępny jest na stronie ilawa.wm.pl oraz w siedzibie naszej redakcji przy ul. Jana III Sobieskiego 1/1/k. Już teraz zachęcamy Was do głosowania na swojego sołtysa. Warto przecież docenić ich ciężką pracę i trud jaki wkładają w rozwój Waszej wsi. Linie do głosowania zostały już uruchomione. Nie zwlekajcie i popierajcie swojego Sołtysa!!! Każdy z Was może wysłać niezliczoną ilość smsów.


Zgłoś swojego kandydata! Pamiętajcie, że lista sołtysów nie jest jeszcze zamknięta. Można już głosować na swoich faworytów, ale na zgłoszenia nowy kandydatów czekamy do 22 lutego do godz. 16.00. Zgłoszenia można przesłać mailem na adres ilawa@gazetaolsztynska.

Jak głosować
Wystarczy wysłać SMS-a z telefonu komórkowego na numer 7148, a w treści wpisać numer kandydata, który podajemy poniżej.
Koszt SMS-a to 1,23 z VAT.

Lista kandydatow


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages