GKS Wikielec wygrał sparing w... Czechach

2016-02-03 10:29:13(ost. akt: 2016-02-03 10:52:37)
Jedną z bramek w sparingu z Lotnikiem zdobył Remigiusz Sobociński

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Przebywający na obozie w Sudetach III-ligowy zespół GKS-u Wikielec rozegrał wczoraj trzeci (a pierwszy na obozie) mecz kontrolny. Rywalem był Lotnik Jeżów Sudecki (IV liga), a sparing rozegrano w czeskiej miejscowości Desna.
GKS Wikielec — Lotnik Jeżów Sudecki 2:1
Bramki dla GKS: Sobociński i Tomkiewicz

Po dobrej grze GKS Wikielec wygrał 2:1. Oto relacja trenera Wojciecha Tarnowskiego.
— Do przerwy prowadziliśmy 2:0. Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Przeciwnik ani razu poważnie nie zagroził naszej bramce. Zawodnicy z Jeżowa nie oddali ani jednego celnego strzału na naszą bramkę, za to my stworzyliśmy sporo sytuacji podbramkowych. Gole dla naszej ekipy zdobyli Remi Sobociński i Paweł Tomkiewicz.
W pierwszej połowie mogliśmy nawet strzelić trzecią bramkę, ale dobrej okazji nie wykorzystaliśmy. W drugiej połowie przeprowadziłem sporo zmian, zagrali praktycznie wszyscy zawodnicy oraz ci najmłodsi, którzy są obecni na zgrupowaniu. Przeciwnik zdobył jedynego gola na 10 minut przed końcem spotkania po rzucie wolnym, piłkarz Lotnika strzelił bramkę głową. Następny mecz zagramy w piątek 5 lutego o 16,30 z Karkonoszami Jelenia Góra.